Reklam Alanı - 1

DYS de Boş Sayfa

Başlatan 218133, 16 Aralık 2019, 12:46:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

218133

Hocam hayırlı günler, DYS de gelen evrak açılmaya çalışıldığında boş bir sayfa çıkıyor. Evrak içerisindeki yazılar görünmüyor. Nasıl çözebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Admin

Alıntı yapılan: 218133 - 16 Aralık 2019, 12:46:06 Hocam hayırlı günler, DYS de gelen evrak açılmaya çalışıldığında boş bir sayfa çıkıyor. Evrak içerisindeki yazılar görünmüyor. Nasıl çözebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu sorun tüm evraklarda var mı? Sadece bazı evraklarda mı yapıyor?

218133

Bütün gelen evrakları boş sayfa olarak gösteriyor

218133

Alıntı yapılan: Admin - 16 Aralık 2019, 12:55:22 Bu sorun tüm evraklarda var mı? Sadece bazı evraklarda mı yapıyor?
Bütün gelen evrakları boş sayfa olarak gösteriyor

Admin

Alıntı yapılan: 218133 - 16 Aralık 2019, 13:29:20 Bütün gelen evrakları boş sayfa olarak gösteriyor

Sayın Hocam,

Öncelikle başka bir bilgisayarda deneyin. Sorun yoksa kendi bilgisayarınıza katılımsız 8.231 kurun.

http://www.webdeogren.com/dys-ile-ilgili-program-ve-dokumanlar/

218133

Alıntı yapılan: Admin - 16 Aralık 2019, 13:30:25 Sayın Hocam,

Öncelikle başka bir bilgisayarda deneyin. Sorun yoksa kendi bilgisayarınıza katılımsız 8.231 kurun.

http://www.webdeogren.com/dys-ile-ilgili-program-ve-dokumanlar/
Başka bilgisayarlarda açılıyor, hiçbir sıkıntı yok. Sadece kendi bilgisayarımda var bu sıkıntı. Dediğiniz çözümü deneyeceğim hocam. Teşekkürler

Admin

Alıntı yapılan: 218133 - 16 Aralık 2019, 13:43:50 Başka bilgisayarlarda açılıyor, hiçbir sıkıntı yok. Sadece kendi bilgisayarımda var bu sıkıntı. Dediğiniz çözümü deneyeceğim hocam. Teşekkürler

Rica ederim Hocam.

ba

merhabalar.aralık ayında yapılan dys güncellemesi sonrası benim bilgisayarlarımda dys açılıyor ama sayfa boş.tek bir yazı bile yok  eski yeni hiçbirşey .8.231 katılımsız kurulum yaptım önerdiğiniz gibi ama yine de birşey farketmedi. başka bilgisayarlardan açılıyor. sorun benim bilgisayarda ama ne anlamadım. bir öneriniz var mı acaba?

Admin

Alıntı yapılan: ba - 03 Ocak 2020, 20:34:57 merhabalar.aralık ayında yapılan dys güncellemesi sonrası benim bilgisayarlarımda dys açılıyor ama sayfa boş.tek bir yazı bile yok  eski yeni hiçbirşey .8.231 katılımsız kurulum yaptım önerdiğiniz gibi ama yine de birşey farketmedi. başka bilgisayarlardan açılıyor. sorun benim bilgisayarda ama ne anlamadım. bir öneriniz var mı acaba?

Bir ekran görüntüsünü atarsanız bakayım hocam

download19

Aynı sorun bende de var. Java'yı güncelleme, silip katılımsızı kurma hepsini denedim yok olmuyor. ilk açılışta sorun yok gelen yazılar gözüküyor tıklayınca resimdeki gibi kalıyor.

Admin

Alıntı yapılan: download19 - 08 Ocak 2020, 16:47:49 Aynı sorun bende de var. Java'yı güncelleme, silip katılımsızı kurma hepsini denedim yok olmuyor. ilk açılışta sorun yok gelen yazılar gözüküyor tıklayınca resimdeki gibi kalıyor.

Hocam,

Belgelerdeki .uki ve .sertifika deposu klasörlerini silip sonra DYS yi yeniden açın.

download19

Hocam çok teşekkür ederim. Açıldı o klasörleri silince.

Admin

Alıntı yapılan: download19 - 09 Ocak 2020, 11:19:24 Hocam çok teşekkür ederim. Açıldı o klasörleri silince.

Rica ederim Hocam.

ns

Alıntı yapılan: Admin - 09 Ocak 2020, 08:41:47 Hocam,

Belgelerdeki .uki ve .sertifika deposu klasörlerini silip sonra DYS yi yeniden açın.
Hocam merhaba bende de aynı problem var. Java programı açılıyor fakat herhangi bir evrak görünmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Admin

Alıntı yapılan: ns - 03 Şubat 2020, 11:33:55 Hocam merhaba bende de aynı problem var. Java programı açılıyor fakat herhangi bir evrak görünmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Hangi roldesiniz Hocam?

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.