Reklam Alanı - 1

DYS Hatalar, Çözüm Yolları ve Dokümanlar

Başlatan habibocak, 05 Temmuz 2019, 09:47:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mehmet7979

Bilgisayarı açıp kapattıkça sürekli host dosyası siliniyor. Kaldırıp tekrardan kurdum. Yine olmadı

Admin

Alıntı yapılan: Mehmet7979 - 07 Kasım 2019, 10:51:37 Bilgisayarı açıp kapattıkça sürekli host dosyası siliniyor. Kaldırıp tekrardan kurdum. Yine olmadı

Antivirüs programınız siliyor. Ya porgramdan izin verin yada kaldırıp başka antivirüs programı kurun Hocam.

chaos55

DYS excel dosyasının içeriğini görüntüleyemiyorum , pdf dosyalarını açıyor fakat excel açılmıyor karşılaşan ve çözen var mı arkadaşlar

Admin

Alıntı yapılan: chaos55 - 24 Aralık 2019, 15:53:44 DYS excel dosyasının içeriğini görüntüleyemiyorum , pdf dosyalarını açıyor fakat excel açılmıyor karşılaşan ve çözen var mı arkadaşlar

Normal Masaüstünde bir excel dosyasında sağa tıklayıp birlikte aç deyip excel ile açın. DYS'deki excel dosyaları da açılır.

chaos55

uyumluluk problemi var doğrudan açılmıyor windows 10 da office 2010 kullanıyorum, dys den aç deyince doğrudan açması gerekiyo , dosyayı önce kaydediyorum sonra uyumluluk denetle deyip o şekilde açabiliyorum

Admin

Alıntı yapılan: chaos55 - 24 Aralık 2019, 16:15:53 uyumluluk problemi var doğrudan açılmıyor windows 10 da office 2010 kullanıyorum, dys den aç deyince doğrudan açması gerekiyo , dosyayı önce kaydediyorum sonra uyumluluk denetle deyip o şekilde açabiliyorum

Normal office dosyalarını açıyorsa DYS'dekini de açar hocam.

SRKL

Hocam Merhaba;
DYS proğramında bir sorun ile karşılaştım. Açılışta 4 aşamayıda geçiyor fakat bir türlü açılmıyor. DYS kaldırıp tekrar kurmama rağmen sorunu bir türlü çözemedim yardımcı olursanız mutlu olurum. Teşekkürler.

Admin

Alıntı yapılan: SRKL - 26 Aralık 2019, 11:20:18 Hocam Merhaba;
DYS proğramında bir sorun ile karşılaştım. Açılışta 4 aşamayıda geçiyor fakat bir türlü açılmıyor. DYS kaldırıp tekrar kurmama rağmen sorunu bir türlü çözemedim yardımcı olursanız mutlu olurum. Teşekkürler.

Hocam,

Denetim Masası + Java + Settings + Delete files buradan java önbelleği temizlerseniz.

kadir_44

Dys de Ek Ekleme Evrak Sorgulamada aşağı kısımdaki butonlar(listeye ekle kapat) ekranda görünmüyor.

Admin

Alıntı yapılan: kadir_44 - 07 Şubat 2020, 09:53:40 Dys de Ek Ekleme Evrak Sorgulamada aşağı kısımdaki butonlar(listeye ekle kapat) ekranda görünmüyor.

Bilgisayarın ekran çözünürlüğünü biraz yükseltin Hocam.

Mehmet7979

E imza atamıyorum. Kendi bilgisayarımda e imzamı görmüyor ama başka bilgisayarda görüyor. Sorunu araştırdım. Akis kart okuyucusu yüklü değil dedi. Onu da indirdim ama kurulmuyor. Daha üst sürümü zaten yüklü diyor. Ne yapabilirim. Format mo atmam gerekiyor

Admin

Alıntı yapılan: Mehmet7979 - 10 Şubat 2020, 19:16:30 E imza atamıyorum. Kendi bilgisayarımda e imzamı görmüyor ama başka bilgisayarda görüyor. Sorunu araştırdım. Akis kart okuyucusu yüklü değil dedi. Onu da indirdim ama kurulmuyor. Daha üst sürümü zaten yüklü diyor. Ne yapabilirim. Format mo atmam gerekiyor

Kartı çıkarıp Bilgisayarı kapatın. Kartı farklı usbye takın. Bilgisayarı açın. Büyük ihtimal çalışması lazım.

dysmania

Merhabalar, e imza sürem dün itibarıyla bitti. İlçe milli eğitime nasıl resmi yazı yollayabilirim. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Admin

Alıntı yapılan: dysmania - 11 Şubat 2020, 20:20:34 Merhabalar, e imza sürem dün itibarıyla bitti. İlçe milli eğitime nasıl resmi yazı yollayabilirim. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Hocam,

Yollayamazsınız. İlçe MEM bir kaymakamlık oluru alıp müdür yardımcınıza vekalet versin yada yıllık izne ayrılın vekalete müdür yardımcısı baksın.

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.