Reklam Alanı - 1

E-Kurs Devamsızlık Giriş Kılavuzu

Başlatan Admin, 15 Kasım 2019, 14:22:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

E-Kurs Devamsızlık Giriş Kılavuzu

Kılavuzun pdf halini indirmek için TIKLAYINIZ.

yilmazfb

kurs işlemlerinden öğrenci işlemlerine girdiğimnizde liste gelmiyor

Admin

Alıntı yapılan: yilmazfb - 19 Kasım 2019, 11:56:55 kurs işlemlerinden öğrenci işlemlerine girdiğimnizde liste gelmiyor

Okul müdürü rolü ile giriş yapılması gerekiyor Hocam.

Recai80

okul müdürü ile giriş yapsam da kurs işlemlerinden öğrenci işlemlerine geldiğimde liste gelmiyor neden olabilir hocam

Admin

Alıntı yapılan: Recai80 - 11 Aralık 2019, 21:04:10 okul müdürü ile giriş yapsam da kurs işlemlerinden öğrenci işlemlerine geldiğimde liste gelmiyor neden olabilir hocam

Sayın Hocam kurslarınız ilçe MEM tarafından onaylandıysa Okul müdürü rolünden girip öğrenci işlemlerinde gözükür ve işlem yapabilirsiniz. Yoksa görünmez

Fatoş1250

Hocam sınıftaki öğrencilerin hepsinin devamsızlığını girip kaydediyorum
Fakat kontrol ettiğimde göremiyorum
Devamsızlık raporu  alabiliyor muyuz

Admin

Alıntı yapılan: Fatoş1250 - 12 Aralık 2019, 21:23:40 Hocam sınıftaki öğrencilerin hepsinin devamsızlığını girip kaydediyorum
Fakat kontrol ettiğimde göremiyorum
Devamsızlık raporu  alabiliyor muyuz

Hocam,

Devamsızlık raporunu ileteyim Hocam.

atrink11

15 Aralık 2019, 22:38:25 #7 Son düzenlenme: 15 Aralık 2019, 23:01:12 atrink11
HOCAM GELEN ÖĞRENCİYE NE GİRİLECEK MUAF MI?

Admin

Alıntı yapılan: atrink11 - 15 Aralık 2019, 22:38:25 HOCAM GELEN ÖĞRENCİYE NE GİRİLECEK MUAF MI?

Gelen öğrenci için hiçbir işlem yapılmayacak hocam.

yilmazfb

kurs sayısı devamsızlıkları girince 10 un altına düştüğünde otomatik kapanacak sanırım sonra ilçe meme ayrıyetten yazı yazmaya gerek var mı kurs kapandı diye
daha sonra 7.3. den açmak istersek tekrar onay mı almalıyız

Admin

Alıntı yapılan: yilmazfb - 16 Aralık 2019, 11:06:20 kurs sayısı devamsızlıkları girince 10 un altına düştüğünde otomatik kapanacak sanırım sonra ilçe meme ayrıyetten yazı yazmaya gerek var mı kurs kapandı diye
daha sonra 7.3. den açmak istersek tekrar onay mı almalıyız

Evet hocam. Öğrenci sayısı 10'un altına düşünce kapatmak için ilçe onayına otomatik düşer. Kapatmak için DYS'den kapatma oluru almanız lazım.

Yenisini açmak içinde yeni bir olur almak gerekiyor.

musti_15

''Evet hocam. Öğrenci sayısı 10'un altına düşünce kapatmak için ilçe onayına otomatik düşer. Kapatmak için DYS'den kapatma oluru almanız lazım.

Yenisini açmak içinde yeni bir olur almak gerekiyor.''
kursun devamı oluru için hazır şablon var mı hocam

Admin

Alıntı yapılan: musti_15 - 17 Aralık 2019, 11:16:05 ''Evet hocam. Öğrenci sayısı 10'un altına düşünce kapatmak için ilçe onayına otomatik düşer. Kapatmak için DYS'den kapatma oluru almanız lazım.

Yenisini açmak içinde yeni bir olur almak gerekiyor.''
kursun devamı oluru için hazır şablon var mı hocam

7.3 ten kurs ekleyip eski olurunuzu değiştirebilirsiniz hocam.

tarcanyum

e kurs modülünden toplu devamsızlık girişi dediğimizde karşımıza boş sayfa çıkıyor. e okul tarzında bir devamsızlık girişi ya da sayfa yapısı olsa daha iyi olmazmıydı? giriş yapamıyorum. yardımcı olacak var mı?

Admin

Alıntı yapılan: tarcanyum - 10 Şubat 2020, 16:12:26 e kurs modülünden toplu devamsızlık girişi dediğimizde karşımıza boş sayfa çıkıyor. e okul tarzında bir devamsızlık girişi ya da sayfa yapısı olsa daha iyi olmazmıydı? giriş yapamıyorum. yardımcı olacak var mı?

Hocam,

Bu gün sistemde sorun vardı sanki. Bakanlığa ilettik.

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.