Reklam Alanı - 1

19 - Unable To Launch Application Hatası ve Çözümü

Başlatan Admin, 28 Aralık 2020, 12:52:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

19 - Unable To Launch Application Hatası ve Çözümü

Bu hata genellikle Meb sunucusuna bağlanıp dosyaların indirilememesinden kaynaklanır.

Yapılacak işlemler

1. Java Önbelleğin temizlenerek giriş yapılması.

2. Details kısmına girip Jar dosya hatası var ise Jar dosyasını indiremediğinden kaynaklanır. Eğer fiber yada adsl dışında bir bağlantı kullanıyorsanız ondan olabilir. Çözümü Modem varsa kapatıp açılır yada kablolu bağlantı denenebilir. Yine hata verirse aralıklarla deneyince giriş yapılabilmektedir.

3. Details kısmına girip Connection hatası var ise Bakanlık sunucusuna erişilemediği içindir. Eğer fiber yada adsl dışında bir bağlantı kullanıyorsanız ondan olabilir. Çözümü Modem varsa kapatıp açılır yada kablolu bağlantı denenebilir.

esattcan

hocam youtube bır vıdeo var ve proğram indiriyorsunuz. Ben burada o proğramı bulamadım yardımcı olabılır mısınız?

Admin

Alıntı yapılan: esattcan - 10 Ocak 2024, 09:28:04 hocam youtube bır vıdeo var ve proğram indiriyorsunuz. Ben burada o proğramı bulamadım yardımcı olabılır mısınız?

Direk java önbelleği temizleyin. Çalışması lazım.

Olmazsa Katılımsız 8.271 kurun

https://haber.webdeogren.com/dys-ile-ilgili-program-ve-dokumanlar.html

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.