Reklam Alanı - 1

Ücret Onayı

Başlatan omba72, 22 Eylül 2020, 18:21:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omba72

Liselerde Maaş karşılığı Müdür 2 saat Müdür Başyardımcısı 2 saat Müdür yardımcıları 6 saat derse girmeleri gerekiyordu. Bu Kural değişti mi acaba. İlçe Mem ücret onayını Müdür başyardımcısı 6 saat olacak diye onayı reddetmiş.

Admin

Alıntı yapılan: omba72 - 22 Eylül 2020, 18:21:32 Liselerde Maaş karşılığı Müdür 2 saat Müdür Başyardımcısı 2 saat Müdür yardımcıları 6 saat derse girmeleri gerekiyordu. Bu Kural değişti mi acaba. İlçe Mem ücret onayını Müdür başyardımcısı 6 saat olacak diye onayı reddetmiş.

Ekders karar 5. Maddeye bakabilirsiniz

Anzilia

2019 Toplu sözleşme kararları

Örgün ve yaygın eğitim kuramlarının müdür ve müdür başyardımcılarının aylık karşılığı ders görevi

Madde 10-
(1) 5/3/1964 tarihli ve 439 sayılı Kanunun 6 ncı maddesinin ikinci fıkrası ile 2006/11350 sayılı Kararın 5 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde yer alan "6 saat" ibaresi; Milli Eğitim Bakanlığına bağlı örgün ve yaygın eğitim kuramlarında müdür ve müdür başyardımcısı olarak görev yapanlar için "2 saatten az olmamak üzere 6 saate kadar" şeklinde uygulanır.

Benzer Başlıklar (2)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.