Reklam Alanı - 1

Yüksek Lisans Yapmış İdareci

Başlatan mustafa039, 23 Temmuz 2020, 15:15:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mustafa039

Merhabalar Kbs'ye yüksek lisansı işlenmiş idarecinin temmuz ekdersi girilirken -gündüzden mi yoksa -ekders yerine geçen görev-gündüz'den mi girmek gerekir.

Admin

Alıntı yapılan: mustafa039 - 23 Temmuz 2020, 15:15:41 Merhabalar Kbs'ye yüksek lisansı işlenmiş idarecinin temmuz ekdersi girilirken -gündüzden mi yoksa -ekders yerine geçen görev-gündüz'den mi girmek gerekir.

Gündüz hocam. Fiilen yapılan derslerde artırımlı ödenir.

mustafa039

Alıntı yapılan: Admin - 23 Temmuz 2020, 15:41:47 Gündüz hocam. Fiilen yapılan derslerde artırımlı ödenir.

Gündüz girdiğim zaman yüzde 5 artırımlı ödemez kbs değil mi? Fiilen ders yok zaten temmuz ayında yönetim görevine bağlı ekders sadece.

Admin

Alıntı yapılan: mustafa039 - 23 Temmuz 2020, 16:20:46 Gündüz girdiğim zaman yüzde 5 artırımlı ödemez kbs değil mi? Fiilen ders yok zaten temmuz ayında yönetim görevine bağlı ekders sadece.

EYGG olarak girin Hocam.

Emreerdem

Benim de br sorum var. Yüksek lisans yapan Rehberlik öğretmenleri fiilen derse girmiyor. Okullar açık iken bu öğretmenler yüzde 5 artırımlı alırlr mı? Bu konuda bir yazı genelge vb mevzuat hükmü nedir? Yazarsanız memnun olurum.

Admin

Alıntı yapılan: Emreerdem - 23 Temmuz 2020, 21:16:54 Benim de br sorum var. Yüksek lisans yapan Rehberlik öğretmenleri fiilen derse girmiyor. Okullar açık iken bu öğretmenler yüzde 5 artırımlı alırlr mı? Bu konuda bir yazı genelge vb mevzuat hükmü nedir? Yazarsanız memnun olurum.

Yüksek Lisanslı-Doktoralı İdareci ve Öğretmenin Ek Dersi Nasıl Hesaplanır ve KBS'ye Nasıl Girilir?

http://soralimogrenelim.webdeogren.com/sorular/yuksek-lisansli-doktorali-idareci-ve-ogretmenin-ek-dersi-nasil-hesaplanir-ve-kbsye-nasil-girilir/

kadir 777

arife günü idarecilere tam ek ders yazılacağına dair bir görüş yazısı varmı

Volkan60

Alıntı yapılan: kadir 777 - 24 Temmuz 2020, 15:24:35 arife günü idarecilere tam ek ders yazılacağına dair bir görüş yazısı varmı
Ek ders karar Madde 25 bent 3 hocam.

Fatma ışık

Benimde sorum şu yüksek lisansımı alanımın dışında yapmış olmam ek dersi zamlı almama engel mi??Kbs ye yüksek lisansı girdiler ama ama ek dersim zamlı gelmedi..

Admin

Alıntı yapılan: Fatma ışık - 08 Mart 2021, 18:02:07 Benimde sorum şu yüksek lisansımı alanımın dışında yapmış olmam ek dersi zamlı almama engel mi??Kbs ye yüksek lisansı girdiler ama ama ek dersim zamlı gelmedi..

Engel değil ama fiilen girilen derse %5 artırımlı ödenir.

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.