Reklam Alanı - 1

DYS-Mebbis İzin Entegrasyonu ve Önemli Açıklamalar

Başlatan Admin, 19 Aralık 2019, 11:13:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

DYS-Mebbis İzin Entegrasyonu ve Önemli Açıklamalar

No: Son yapılan güncelleme ile sol taraftaki roller A'dan Z'ye sıralanmıştır. Rollerde evrak gözükmüyorsa sol taraftan yazı yazılan (Okul Müdürü, Müdür yardımcısı ve Memur gibi) role geçilmesi geremektedir.

1. İzinler sadece DYS kullanan kişiler tarafından yazı yazdıkları rolden kendilerince yazılabilmektedir.

2. DYS kullanmayanlar (öğretmen, hizmetli v.b) eski sistem devam edilecektir.

3. İzinler yazıldıktan sonra İl ve İlçe MEM'lerde Dağıtım listesine şimdilik Özlük şubesinin seçilmesi gerekiyor ki Mebbise işlensin.

4. Okullarda ise ilçeye gitmeyecek izinlerde dağıtım listesi boş bırakılır ve izin arşive gider. Sonrasında okul idaresi mebbise işler.

Mahmutt

Alıntı yapılan: Admin - 19 Aralık 2019, 11:13:53 2. İzinler yazıldıktan sonra Dağıtım listesine şimdilik Özlük şubesinin seçilmesi gerekiyor ki Mebbise işlensin.
Müdür yardımcısı olarak izin yazdığımda dağıtım listesi kendi okulum çıkıyor ve müdür onayından sonra mebbise kendimiz işliyoruz. Bu şekilde uygulamada sıkıntı var mı?

Admin

Alıntı yapılan: Mahmutt - 19 Aralık 2019, 11:34:28 Müdür yardımcısı olarak izin yazdığımda dağıtım listesi kendi okulum çıkıyor ve müdür onayından sonra mebbise kendimiz işliyoruz. Bu şekilde uygulamada sıkıntı var mı?

Hocam, Yıllık izinse dağıtım listesini boş bırakın. Arşive gider. Siz mebbise işlersiniz.

m_ozsoy78

Şablon verilerini evraka gönder dediğimizde giden evrak oluşturmaya otomatik gelmiyor.Nerde hata yapıyoruz hocam

Admin

Alıntı yapılan: m_ozsoy78 - 20 Aralık 2019, 17:06:53 Şablon verilerini evraka gönder dediğimizde giden evrak oluşturmaya otomatik gelmiyor.Nerde hata yapıyoruz hocam

Hocam yazı yazdığınız rolde deneyin

sosyalmedyaes

Alıntı yapılan: m_ozsoy78 - 20 Aralık 2019, 17:06:53 Şablon verilerini evraka gönder dediğimizde giden evrak oluşturmaya otomatik gelmiyor.Nerde hata yapıyoruz hocam

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Şablon verilerini evraka gönder dediğimde kelime işlemci açılıp hemen kapanıyor.

Admin

Alıntı yapılan: sosyalmedyaes - 23 Aralık 2019, 13:22:42 Aynı sorunu bende yaşıyorum. Şablon verilerini evraka gönder dediğimde kelime işlemci açılıp hemen kapanıyor.

Hocam,

Evrakı hazırladığınız rolde işlem yapmanız lazım.

sosyalmedyaes

Alıntı yapılan: Admin - 23 Aralık 2019, 13:29:47 Hocam,

Evrakı hazırladığınız rolde işlem yapmanız lazım.
Hocam bende tek rol var zaten, memurum.

Admin

Alıntı yapılan: sosyalmedyaes - 23 Aralık 2019, 14:12:33 Hocam bende tek rol var zaten, memurum.

Farklı bir bilgisayardan denerseniz.

sosyalmedyaes

Alıntı yapılan: Admin - 23 Aralık 2019, 14:57:48 Farklı bir bilgisayardan denerseniz.
Sanırım sistemsel bir sıkıntı vardı hocam düzeldi. şimdi yazabiliyorum.

Admin

Alıntı yapılan: sosyalmedyaes - 23 Aralık 2019, 15:03:03 Sanırım sistemsel bir sıkıntı vardı hocam düzeldi. şimdi yazabiliyorum.

Kolay gelsin.

123456789

Bizde tüm izinleri Kaymakam veriyor.Müdür yardımcısı olarak izin veren amir kısmına Kaymakam mı yazılacak.Kaymakamın dys onayı nasıl olacak?

Admin

Alıntı yapılan: 123456789 - 03 Ocak 2020, 20:51:09 Bizde tüm izinleri Kaymakam veriyor.Müdür yardımcısı olarak izin veren amir kısmına Kaymakam mı yazılacak.Kaymakamın dys onayı nasıl olacak?

Mazeret izinlerini kaymakam verir hocam. Diğerlerini okul müdürü. Okul müdürünün iznini ise ilçe müdürü verir

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.