Reklam Alanı - 1

Ek Ders Ücretleri Bilgi Paylaşım Bölümü

Başlatan habibocak, 05 Temmuz 2019, 09:44:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

05 Temmuz 2019, 09:44:05 Son düzenlenme: 21 Ekim 2019, 22:33:27 Admin
Ek Ders Ücretleri Bilgi Paylaşım Bölümü

ahmetbey26329@gmail.com

MAAŞ+EK DERS+EVDE EĞİTİM+ KURS GİREBİLECEK AZAMİ DERS SAYISI NEDİR?

Admin

Alıntı yapılan: ahmetbey26329@gmail.com - 10 Eylül 2019, 14:20:53 MAAŞ+EK DERS+EVDE EĞİTİM+ KURS GİREBİLECEK AZAMİ DERS SAYISI NEDİR?

Sayın Hocam,

Ekders kararda o şekilde net bir sınırlama yok.

NK33

30 SAAT DERSE GİREN BRANŞ ÖĞRETMENİ DESTEK EĞİTİMİ VEREBİLİR Mİ

Admin

Alıntı yapılan: NK33 - 11 Eylül 2019, 21:21:46 30 SAAT DERSE GİREN BRANŞ ÖĞRETMENİ DESTEK EĞİTİMİ VEREBİLİR Mİ

Verebilir Hocam.

abdullahbozok

Alıntı yapılan: NK33 - 11 Eylül 2019, 21:21:46 30 SAAT DERSE GİREN BRANŞ ÖĞRETMENİ DESTEK EĞİTİMİ VEREBİLİR Mİ
Verebilir parasini alamaz

İmzamız Karakterimizdir...
www.webdeogren.com
www.webdeogren.com/forum

aytur2002

merhaba bir çizelge hazırlayıp alacağı ders saatini yassak alır yada alamaz gibi işaretlesek klavuz niteliğinde olsa nasıl olur.

Örneğin destek eğitim alan egzersiz verebilirmi
egzersiz açan evde eğitime gidebilir mi
bir sınıf öğretmeni iyep egzersiz evde eğitim 3 nü aynı anda açabilir mi ekder alır mı

Admin

Alıntı yapılan: aytur2002 - 11 Aralık 2019, 11:38:58 merhaba bir çizelge hazırlayıp alacağı ders saatini yassak alır yada alamaz gibi işaretlesek klavuz niteliğinde olsa nasıl olur.

Örneğin destek eğitim alan egzersiz verebilirmi
egzersiz açan evde eğitime gidebilir mi
bir sınıf öğretmeni iyep egzersiz evde eğitim 3 nü aynı anda açabilir mi ekder alır mı

Burayı incelerseniz hocam.

Tüm Branşlarda Öğretmenler Haftalık En Fazla Kaç Saat Derse Girebilir?

http://www.webdeogren.com/forum/index.php?topic=426

aytur2002

anlaşılan durum bundan ibaret
ek ders.JPG

Palabey

6 aylık müdür yardımcısıyım müdür olarak geçiçi görevlendirildim. Ek ders yönetmenliğinin 16.maddesinin 2.fıkrasına göre yapıldı. Benim sorum ek dersim haftada 19 saat mi olur 24 saat mi olur.birde toplu sözleşmede görevlendirildiği kadronun ek dersini alır diye birsey var.yardımcı olur musunuz

Admin

Alıntı yapılan: Palabey - 05 Şubat 2020, 18:34:47 6 aylık müdür yardımcısıyım müdür olarak geçiçi görevlendirildim. Ek ders yönetmenliğinin 16.maddesinin 2.fıkrasına göre yapıldı. Benim sorum ek dersim haftada 19 saat mi olur 24 saat mi olur.birde toplu sözleşmede görevlendirildiği kadronun ek dersini alır diye birsey var.yardımcı olur musunuz
Burayı incelerseniz Hocam,

Geçici Görevlendirilen Yöneticilere Ne Kadar Ekders Ücreti Ödenir?

http://www.webdeogren.com/forum/index.php?topic=423

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.