Reklam Alanı - 1

Mebbis Yeni Yıllık İzin Kullanım Kılavuzu

Başlatan Admin, 02 Ocak 2020, 15:45:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

Mebbis Yeni Yıllık İzin Kullanım Kılavuzu

Kılavuzun Pdf halini indirmek için TIKLAYINIZ.

Kapadokya

çok güzel olmuş ellerine sağlık

ÇİÇEKÇİ

Kalan yıllık izinlerinde sıkıntı var. Benim 2019 yılı birlikte 53 gün kalması gerekirken toplam kalan izin 60 gün yazıyor.

Admin

Alıntı yapılan: ÇİÇEKÇİ - 03 Ocak 2020, 11:29:22 Kalan yıllık izinlerinde sıkıntı var. Benim 2019 yılı birlikte 53 gün kalması gerekirken toplam kalan izin 60 gün yazıyor.

Evet hocam,

Orada bir problem var. İllettik.

hakan36

hocam,izin onay belgesinin çıktısının nasıl alınacağı yok.rapor al kısmını tıklayınca eskiden olduğu gibi sayfa çıkmıyor.lütfen anlatabilirmisiniz

Admin

Alıntı yapılan: hakan kuyumcu - 03 Ocak 2020, 12:10:35 hocam,izin onay belgesinin çıktısının nasıl alınacağı yok.rapor al kısmını tıklayınca eskiden olduğu gibi sayfa çıkmıyor.lütfen anlatabilirmisiniz

Hocam,

İzinler DYS'den alınacak. DYS'den alınan izinler Mebbise işlenecek.

75-78 arası dersler izinlerle ilgili. İncelersiniz.

http://www.webdeogren.com/dys-okul-gorsel-egitim-seti/

ÇİÇEKÇİ

Alıntı yapılan: hakan kuyumcu - 03 Ocak 2020, 12:10:35 hocam,izin onay belgesinin çıktısının nasıl alınacağı yok.rapor al kısmını tıklayınca eskiden olduğu gibi sayfa çıkmıyor.lütfen anlatabilirmisiniz
Artık mebbisten izin onay belgesi alınmayacak.Herkes elektronik ortamda hazırladıktan sonra mebbise işlenecek.

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.