Reklam Alanı - 1

İyep İş ve İşlemleri Yapılması Gerekenler

Başlatan abdullahbozok, 15 Ekim 2019, 09:26:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

abdullahbozok

15-17 Ekim İYEP İşlemleri
👉Öğrencinin sınıf öğretmeni, öğrencilere ÖBA'yı uygular ve öğrenci cevaplarını e-Okul Yönetim Bilgi Sistemindeki İYEP Modülüne işler.
👉Herhangi bir sebeple ÖBA uygulanmamış öğrencilere ÖBA uygulanır.

Okul idaresinin 21-25 Ekim'de yapacağı İYEP işlemleri
👉e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi İYEP İşlemleri Modülü Öğrenci İşlemleri ekranından İYEP'e dahil olan öğrencilerin listesine ulaşılır.
👉Veli izni olmayan öğrenciler listeden çıkartılır.
👉Okul komisyonu tarafından,varsa listeye eklenecek veya listeden çıkarılacak öğrenciler belirlenir ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi İYEP İşlemleri Modülüne işlenir.
👉Öğrenci listesi nihai hale getirilir.
👉İYEP Okul Komisyonunca oluşturulan İYEP gruplarında yer alacak öğrencileri ve bu gruplar için görevlendirilen öğretmenleri e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi İYEP Modülüne tanımlar.
👉Komisyon tarafından belirlenen öğretmenlerin isim listelerini, il/ilçe millî eğitim müdürlüğünün onayına sunar.
👉Programa alınacak öğrenci gruplarını ve haftalık çalışma çizelgesini onaylanmak üzere il/ilçe milli eğitim müdürlüğüne sunar.
👉Programda görev alacak öğretmen sayısının yetersiz olması durumunda sınıf öğretmenlerinin görevlendirilmesi için il/ilçe milli eğitim müdürlüğüne talepte bulunur.

Alıntı

İmzamız Karakterimizdir...
www.webdeogren.com
www.webdeogren.com/forum

aliakak

E OKUL SİSTEMİ AÇILMAMIŞ DAHA GİREMİYORUZ MALESEF

aliakak

İNŞALLAH BAKANLIK AÇAR İYEP MODÜLÜNÜDE GİRERİZ

abdullahbozok

Alıntı yapılan: aliakak - 15 Ekim 2019, 11:20:28 İNŞALLAH BAKANLIK AÇAR İYEP MODÜLÜNÜDE GİRERİZ

Sıkıntı yok. Açılırrrr

www.webdeogren.com
www.webdeogren.com/forum

maxmaxx

iyep sınavı için. 3.sınıflar sınav yapacaktı dün.
Suriyeli sınıflar var "3.Sınıf Uyum sınıfı" bunlara iyep sınavı yapılacak mı?

aliakak

İYEP TÜM 3.SINIFLARA UYGULANACAK

mert70

teşekkürler

Kapadokya

sınıfları oluşturduk.

neslihan10511051

abdullah hocam kafam karışık turkçe mod 2,3 mat modul 1,2,3 tıolam 155 saat haftada bes şaat ders vermekten isteyen öğretmene 31 hafta görev vermek gerekir ki okulun kapanmasına denk geliyor öğle arasına mı koayacağız modül bitirmeden mi kapatacağız anlamadım birde öğrenci iyep e alındıktan sonra özel eğitim tanısı alırsa ne olur tesekkürler

Kapadokya

günde 2 saat yapılsın, özel eğitim tanısı konan öğrenci komisyon kararı ile iyepten çıkarılır

neslihan10511051

Alıntı yapılan: Kapadokya - 18 Ekim 2019, 11:23:42 günde 2 saat yapılsın, özel eğitim tanısı konan öğrenci komisyon kararı ile iyepten çıkarılır
ilçedeyiz hocam servis saatleri bir saat uygun ya öğle arası olacak çok verimli olmaz diye düsündüm

hllerylmz

Şimdi hafta sonu 10 saat versek  16 hafta boyunca mı devam edecek ??
Ayrıca ekimin 3.haftası diyor biz daha başlatamadık haftaya başlasa olur mu ?

onur38

hocam benim sorum ders programıyla ilgili olacak 72 saat türkçe 16 saat matematikten sadece bir ögrencimin alması gerekiyor programı var mı bunun nereden ulaşabiliriz şimdiden teşekkürler.

abdullahbozok

Alıntı yapılan: onur38 - 21 Ekim 2019, 11:01:17 hocam benim sorum ders programıyla ilgili olacak 72 saat türkçe 16 saat matematikten sadece bir ögrencimin alması gerekiyor programı var mı bunun nereden ulaşabiliriz şimdiden teşekkürler.

İYEP MATEMATİK 1.2.3 MODÜL KURS PLANI    http://www.webdeogren.com/forum/tpmod/dl=item7291

İYEP TÜRKÇE 1.2.3 MODÜL KURS PLANI     http://www.webdeogren.com/forum/tpmod/;dl=item7290

www.webdeogren.com
www.webdeogren.com/forum

abdullahbozok

Alıntı yapılan: hllerylmz - 18 Ekim 2019, 14:38:48 Şimdi hafta sonu 10 saat versek  16 hafta boyunca mı devam edecek ??
Ayrıca ekimin 3.haftası diyor biz daha başlatamadık haftaya başlasa olur mu ?
Haftaya baslayabilirsiniz

İYEP MATEMATİK 1.2.3 MODÜL KURS PLANI    http://www.webdeogren.com/forum/tpmod/dl=item7291

İYEP TÜRKÇE 1.2.3 MODÜL KURS PLANI     http://www.webdeogren.com/forum/tpmod/;dl=item7290

www.webdeogren.com
www.webdeogren.com/forum

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.