Reklam Alanı - 1

DYS Yardımlaşma Bölümü

Başlatan habibocak, 05 Temmuz 2019, 09:14:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

DYS ile ilgili sorularımızı buradan sorabiliriz.

Admin

Alıntı yapılan: aaozer - 12 Temmuz 2019, 00:29:39 Dosya açılamadı.Evrakı Düz metin olarak kurtarmak ister misiniz.Hatası alıyorum.

Buradaki işlemi yaparsanız Hocam.

http://www.webdeogren.com/forum/dokuman-yonetim-sistemi-eimza/masaustundeki-kelime-islemci-eimza-sorunu-ve-cozumu-t250.0.html

ŞEHİT AYHAN SAY ÇPAL

DYS Yazı-Olur Şablonları ve Videolar
kısmı kaldırılmış Sayın Hocam. Acaba şablonlara nereden ulaşabilirim?

abdullahbozok

İmzamız Karakterimizdir...
www.webdeogren.com
www.webdeogren.com/forum

aribas

değerli hocalarım iyi günler forum sayfasında yeni üyeyim daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.DYS üzerinde olur için gönderilen yazının takibi mümkün mü ya da yazdığımız yazının olura çıkıp çıkmadığı çıktıysa kimde öğrenmek için ne yapmamız gerekmektedir.
ilginize şimdiden teşekkürler

Admin

Alıntı yapılan: aribas - 17 Temmuz 2019, 14:08:46 değerli hocalarım iyi günler forum sayfasında yeni üyeyim daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.DYS üzerinde olur için gönderilen yazının takibi mümkün mü ya da yazdığımız yazının olura çıkıp çıkmadığı çıktıysa kimde öğrenmek için ne yapmamız gerekmektedir.
ilginize şimdiden teşekkürler

Mümkün Hocam.

43. derse bakabilirsiniz.

http://www.webdeogren.com/dys-okul-gorsel-egitim-seti/

SEDATOYKU

Birim evrak sorgulamasında bekleyen evraklar (kaydedilmemiş)nasıl kaydedilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Admin

Alıntı yapılan: SEDATOYKU - 25 Eylül 2019, 21:38:11 Birim evrak sorgulamasında bekleyen evraklar (kaydedilmemiş)nasıl kaydedilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap verilecek olarak işaretlenmiş olanlar mı hocam?

Fuat51

Değerli hocalarım evrakın (....) bölümleri silinmiş hatası alıyorum. evrakı tekrar tekrar hazırlamama ve özellikle o kısımları silmememe rağmen aynı uyarıyı yine alıyorum. Neden olabilir bilgisi olan var mı?

FC

Admin

Alıntı yapılan: Fuat51 - 02 Ekim 2019, 17:17:44 Değerli hocalarım evrakın (....) bölümleri silinmiş hatası alıyorum. evrakı tekrar tekrar hazırlamama ve özellikle o kısımları silmememe rağmen aynı uyarıyı yine alıyorum. Neden olabilir bilgisi olan var mı?

Olur yazısı mı Hocam?

Eevran20

Merhabalar. Bir bilgisayarda dys'de sağ üst taraftaki arama çubuğu kaybolmuş. Kişinin dys'sini başka bilgisayarda açtığımzda arama çubuğu geliyor. Ama o bilgisayarda kimin dys'sini açarsak açalım arama çubuğu yok. Dys ve javayı defalarca yeniden kurup denedik. Sorun sizce ne olabilir?

Admin

Alıntı yapılan: Eevran20 - 07 Kasım 2019, 14:22:07 Merhabalar. Bir bilgisayarda dys'de sağ üst taraftaki arama çubuğu kaybolmuş. Kişinin dys'sini başka bilgisayarda açtığımzda arama çubuğu geliyor. Ama o bilgisayarda kimin dys'sini açarsak açalım arama çubuğu yok. Dys ve javayı defalarca yeniden kurup denedik. Sorun sizce ne olabilir?

Bilgisayarın ekran çözünürlüğünü biraz yükseltirseniz gelir hocam.

Eevran20

Alıntı yapılan: Admin - 07 Kasım 2019, 15:34:15
Alıntı yapılan: Eevran20 - 07 Kasım 2019, 14:22:07 Merhabalar. Bir bilgisayarda dys'de sağ üst taraftaki arama çubuğu kaybolmuş. Kişinin dys'sini başka bilgisayarda açtığımzda arama çubuğu geliyor. Ama o bilgisayarda kimin dys'sini açarsak açalım arama çubuğu yok. Dys ve javayı defalarca yeniden kurup denedik. Sorun sizce ne olabilir?

Teşekkürler hocam halloldu.

Admin

Alıntı yapılan: Eevran20 - 08 Kasım 2019, 12:07:58
Alıntı yapılan: Admin - 07 Kasım 2019, 15:34:15

Teşekkürler hocam halloldu.

Rica ederim Hocam.

KRAKER28

Değerli arkadaşlar bir sorum olacak. DYS otomatik metin ya da kısayol oluştururken ekle butonuna basıp, kısayolu belirledikten sonra ilgili metni yazıyorum ancak sonrasında kaydet kısmına erişemiyorum. Nerede hata yapıyorum acaba?

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.