Eğitim ve Bilişim Forumu

Haberler:

Soralım-Öğrenelim Sitemiz Yayına Başlamıştır. Üye Olup Sorularınızı Sorabilirsiniz. Soralım Öğrenelim Sitemizi Ziyaret Etmek İçin TIKLAYINIZ.

Konu Bilgileri Kısayollar
Konu Başlığı BİLSEM Bireysel Değerlendirme Sonuçları Açıklandı.
Cevaplar 0
Sonraki Sonraki Konu
Görüntüleyenler0 ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Görüntülenme 594
Önceki Önceki Konu

Gönderen Konu: BİLSEM Bireysel Değerlendirme Sonuçları Açıklandı.  (Okunma sayısı 594 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • Yeni Üye
  • Teşekkür Puanı : +1/-0
    • Habib OCAK ile Bilişim Dünyasına Giriş Yapın.
    • E-Posta
BİLSEM Bireysel Değerlendirme Sonuçları Açıklandı.

2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren Bilim ve Sanat Merkezlerimizde eğitimlerine devam edecek öğrencilerin yetenek alanlarına göre değerlendirmeleri tamamlanmıştır.

Genel Yetenek alanında bireysel değerlendirmeye giren öğrenciler için taban puan  tüm  sınıf düzeyleri için 130;

Resim yetenek alanında bireysel değerlendirmeye giren öğrenciler için taban puan tüm sınıf düzeyleri için  90 ve

Müzik yetenek  alanında bireysel değerlendirmeye alınan öğrenciler için taban puan tüm sınıf düzeyleri için 75 olarak belirlenmiştir.

Yerleşmeye hak kazanan öğrenciler  03-07 Eylül 2018  tarihleri arasında kayıtlarını yaptırabilirler.

AÇIKLAMA

Genel zihinsel yetenek alanında 130 puan ve üzeri alan öğrencilerimiz Bilim ve Sanat Merkezlerimize kayıt hakkı kazanmıştır.

Resim yetenek alanında  90 ve üzeri puan alan öğrencilerimiz Bilim ve Sanat Merkezlerimize kayıt hakkı kazanmıştır.

Müzik yetenek alanında  75 ve üzeri puan alan öğrencilerimiz Bilim ve Sanat Merkezlerimize kayıt hakkı kazanmıştır.

2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren Bilim ve Sanat Merkezlerinde eğitim görmeye hak kazanan öğrenicilerimizin 03-07 Eylül 2018 tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Sonuç için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

[Webde Öğren Eğitim ve Bilişim Forumu]
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap