21 Ocak 2018, 17:44:32

Haberler:


Reklam Alanı Satın Almak

(Okunma sayısı 1288 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

Reklam Alanı Satın Almak
 
Sitenize verilen linkler ile sitenize gelen hitlerin aynı oranda ilerlemesi seo açısından büyük bir tutarlılıktır. Bu kriter özellikle Caffeine sistemiyle birlikte büyük önem kazanmıştır. Bloglara yapılan yorum çalışmaları ve link alımları backlink sayınızı hızla arttırırken aynı oranda katkı sağlamaz. Bu sebeple, SEO çalışması doğallıktan çıkarak manuple edilmiş bir durma gelir. Google bunu elde ettiği, analytics ve alexa verileriyle çok iyi kıyaslayabilmektedir. Dolayısıyla backlink çalışmasının yanı sıra site hitinin artmasına yönelik de çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Bunun için en iyi yol da reklamdır.

Reklam, bir sitenin daha çok grafik yoluyla el edeceği tanıtımlardır. Sitelerden reklam alarak, backlink sayınızı da arttırmış olursunuz. Bunun yanında reklamın görünürlük oranları doğrultusunda site hitiniz de artacaktır. Reklamın görünürlük oranları aşağıdaki kriterlere bağlıdır.

>>Site içeriğine uyumu

>>Sitenin popülaritesine

>>Reklamın boyutuna

>>Reklamın konumuna

>>Siteye ait sayfaların sayısına

Site içeriğinizle uyumlu sitelere reklam vererek potansiyel müşteriler elde edebilirsiniz. Bu sayede elde edeceğiniz hitler de diğer sitelerden alacağınız reklamlara oranla çok daha fazla olacaktır.

Reklam verdiğiniz siteye ait sayfa sayısının fazla olması, sitenizin elde edeceği backlinki arttıracağı gibi sitenize ait reklamın görüntülenme sayısına da arttıracaktır.

Reklam Değişimleri
 
Banner değişimleri olarak da sözü geçen bu değişimler, birden fazla sitenin anlaşarak karşılıklı reklamları yayınlamasına dayanmaktadır. Reklam giderlerine fazla bütçe ayırmamak için başvurabilecek yöntemlerden birisidir. Tabi bu değişimlerde genel olarak, sitelerin birbirine sağlayabileceği faydaların az çok denk olmasına bakılmaktadır.

Reklam değişimleri için başka sitelerin reklamını kendi sitenize eklemek istemiyorsanız, bunun için herhangi bir çıkar uğruna çalışmayan sitelerinizi kullanabilir bu sayede çapraz reklam değişimleri yapabilirsiniz.

http://www.googleseoteknikleri.com/

Çevrimdışı ugur06

Merhaba arkadaşlar 2 tane sitemiz var ve bunlar için reklam almak istiyoruz bu konuda ne yapabiliriz.

farmasikatologu.com

farmasi-katalogu.com

Bu sitelere backlink almamızda gerek yardımcı olursanız seviniriz.