19 Ocak 2018, 08:56:19

Haberler:

DYS Hatalar, Çözüm Yolları ve Dokümanlar

(Okunma sayısı 120006 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa Dündar

• Yeni Üye
  • *
  • *
    • E-Posta
Habip hocam bizim dys de kullanıcı adı ile şifreyi girdikten sonra yükleniyor diyor ve orada kalıyor.

Çevrimiçi Admin

• Administrator
  • Süper Üye
    • Habib OCAK ile Bilişim Dünyasına Giriş Yapın.
    • E-Posta
Habip hocam bizim dys de kullanıcı adı ile şifreyi girdikten sonra yükleniyor diyor ve orada kalıyor.

Hocam,

Katılımsız programın 8.121 olanını bir kurup dener misiniz?

http://www.webdeogren.com/dys-ile-ilgili-program-ve-dokumanlar/

Çevrimdışı gokozturk

• Yeni Üye
  • *
  • *
Sayın hocam, bu gün müdür yardımcımız bana Windows 10 64 bit yüklü olan bilgisayarda dys üzerinden udf dosyalarını açamadığını, Windows 7 yüklü olan bilgisayarlarda ise sorun çıkmadığını ifade etti. Windows 10 yüklü bilgisayarı incelediğimde udf dosyalarını dys üzerinde açmak istediğimizde "Evrakı en son güncellenmiş yazışma şablonunu kullanarak hazırlandığından emin olunuz!" şeklinde bir uyarı verdiğini gözlemledim. DYS'yi kaldırarak yeniden yükledim, uyap editörününü orijinal sitesinden indirip yeniden yükledim sonuç değişmedi yardımcı olabiliseniz sevinirim

Çevrimiçi Admin

• Administrator
  • Süper Üye
    • E-Posta
Sayın hocam, bu gün müdür yardımcımız bana Windows 10 64 bit yüklü olan bilgisayarda dys üzerinden udf dosyalarını açamadığını, Windows 7 yüklü olan bilgisayarlarda ise sorun çıkmadığını ifade etti. Windows 10 yüklü bilgisayarı incelediğimde udf dosyalarını dys üzerinde açmak istediğimizde "Evrakı en son güncellenmiş yazışma şablonunu kullanarak hazırlandığından emin olunuz!" şeklinde bir uyarı verdiğini gözlemledim. DYS'yi kaldırarak yeniden yükledim, uyap editörününü orijinal sitesinden indirip yeniden yükledim sonuç değişmedi yardımcı olabiliseniz sevinirim

Hocam,

14. Maddedekileri uygularsanız düzelmesi lazım.

http://www.webdeogren.com/forum/index.php?topic=3477.0

Çevrimdışı gokozturk

• Yeni Üye
  • *
  • *
verdiğiniz bağlantıdakileri harfiyen uyguladım ama değişiklik olmadı

Çevrimiçi Admin

• Administrator
  • Süper Üye
    • E-Posta
verdiğiniz bağlantıdakileri harfiyen uyguladım ama değişiklik olmadı
Hocam,

Uyap editör programını yeniden indirip yüklerseniz.

Çevrimdışı m_ersoyy

• Yeni Üye
  • *
  • *
Hocam, dys programı yüklü olan yazıcıyı görmüyor.

Çevrimiçi Admin

• Administrator
  • Süper Üye
    • E-Posta
Hocam, dys programı yüklü olan yazıcıyı görmüyor.
Hocam,

Yazıcı sürücülerini tekrar kurarsanız.

Çevrimdışı yasemin3406

• Yeni Üye
  • *
  • *
Teşekkürler bilgi için.

Çevrimdışı sukber

• Yeni Üye
  • *
  • *
    • E-Posta
Hocam benim de internet explorer dan girişle ilgili bir sıkıntım var. ie 11 kullanıyorum şimdiye kadar bi sıkıntım yoktu. Dünden beri giriş butonuna tıklayıp kullanıcı adı ve şifreyi yazıyorum. Ekranda yükleniyor yazıyor ve anında kayboluyor ve giriş yapmadan sayfayı ilk açtığım haliyle duruyor. Çözümü nedir acaba? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Çevrimiçi Admin

• Administrator
  • Süper Üye
    • E-Posta
Hocam benim de internet explorer dan girişle ilgili bir sıkıntım var. ie 11 kullanıyorum şimdiye kadar bi sıkıntım yoktu. Dünden beri giriş butonuna tıklayıp kullanıcı adı ve şifreyi yazıyorum. Ekranda yükleniyor yazıyor ve anında kayboluyor ve giriş yapmadan sayfayı ilk açtığım haliyle duruyor. Çözümü nedir acaba? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Hocam,

Araçlar + İnernet Seçenekleri + Gelişmiş + Sıfırla kısmından bir sıfırlarsanız.

Çevrimdışı BanuErdinç

• Yeni Üye
  • *
Merhaba kolay gelsin hocam, böyle bir sıkıntıyla karşılaşıyorum gelen yazıların tarayıcıdan taranmış eklerini açmıyor.

Çevrimiçi Admin

• Administrator
  • Süper Üye
    • E-Posta
Merhaba kolay gelsin hocam, böyle bir sıkıntıyla karşılaşıyorum gelen yazıların tarayıcıdan taranmış eklerini açmıyor.

Hocam,

Pdf açan program var mı Bilgisayarda?