Giriş Yap Kayıt Ol
 


Soralım-Öğrenelim Sitemiz Yayına Başlamıştır. Üye Olup Sorularınızı Sorabilirsiniz. Soralım Öğrenelim Sitemizi Ziyaret Etmek İçin TIKLAYINIZ.

Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim
Okunma sayısı 2145 defa 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
* 05 Mart 2015, 15:14:33
Seo Akademi - Türkiye'nin Seo Eğitim Merkezi

Seo Akademi, Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri bünyesinde 2012 yılından itibaren kişi ve kuruluşlara kaliteli eğitim verme hedefi ile kurulmuştur.Hizmet vermeye başladığı günden bu yana temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerine kurmuş olan eğitim merkezimiz Türkiye’nin en seçkin kurumlarından biri haline gelmiştir. Teknolojiyi takip eden uyumlu bir eğitim sistemi ile değerlerini güncel bilgilerle geliştiren Seo Akademi, kursiyerlerine mesleki yeterlilik kazandıracak eğitimler vermektedir. Eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle kalite ve güvene çok önem vermektedir.

Temel ve ileri Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap eğitimleri, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Sosyal Medya Uzmanlığı, Adwords eğitimlerini bireysel ve mesleki olarak veren kuruluşumuz; Blog Yönetimi, SEO editörlüğü, E-Ticaret Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Bilişim Hukuku ve İnternet Suçları, Marka Hukuku, WordPress Eğitimi gibi kurslar vermektedir.Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler

Seo Akademi, teknolojiyi ve çağın gelişmelerini yakından takip ederek yüksek standartta eğitim vermektedir. Yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, çağın gereklerine ayak uyduran, yeteneklerinin farkında bireyler yetiştirmek ve kurumlara özel çözümler sunmak ilkesiyle hareket eden eğitim merkezimiz sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve güçlü eğitim kurumudur.


EĞİTİMLER


"Başarıya Giden Yol..."

Bireysel Eğitimler

Ufkunuzu aydınlatmak ve günümüzün en meşhur mesleklerinden birine sahip olmak ister misiniz? SEO Akademi kişisel yeterliliğinizi artıracak, size uzmanlık alanı kazandıracak kursları ile eğitim dünyasında 1 numara. SEO ve Sosyal Medya Uzmanı olmak, başarılı bir Reklamcılık kariyeri elde etmek istiyorsanız eğitimlerimizde yerinizi ayırtınız.

Seo Akademi Temel Seviye SEO Kursu

Kişilere temel Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap eğitimi vererek optimizasyon kurallarını, anahtar kelime seçimi ile Google servislerini kullanmayı öğretmek, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yapma ve arama motorlarında üst sıralara gelecek siteler oluşturma yetisi kazandırmaktır. Google algoritmalarına uygun web siteleri hazırlamayı, bu siteleri arama motorlarında kalıcı hale getirmeyi öğretmektir. Ayrıca kişisel web sitelerinden nasıl kar sağlayacaklarının yollarını göstermektir.Seo Akademi İleri Seviye SEO Kursu

Kişilere mesleki anlamda uzmanlık sağlayacak optimizasyon terimlerini, kriterlerini, aşamalarını ve araçlarını öğretmek, Google’da üst sırayı yakalayacak anahtar kelime seçimini, bilişim hukuku kapsamında hatasız web sitesi oluşturma yollarını ve Google araçlarını kavratmak, analiz, strateji, optimizasyon yapmayı; arama motorlarında ilk sayfada siteler oluşturmayı, bunları kalıcı kılmayı ve gelir elde etmeyi öğretmektir.


Seo Akademi Mesleki Sosyal Medya Kursu

Sosyal Medya Uzmanı unvanı almak ve bu mesleği yapmak isteyenlere profesyonellik kazandıracak temel ve ileri bilgileri, online reklam stratejilerini, marka yönetimini ve nitelikli sosyal medya stratejisi geliştirmeyi öğretmek; Facebook ve Twitter gibi sosyal medya araçlarında reklam oluşturma ile takip ve raporlama yöntemlerini kavratmak, arama motorlarında görünürlük sağlayan optimizasyon kriterlerini öğretmektir. Ayrıca dijital pazarlamanın altın kurallarını ve kazanç kapılarını anlatmaktır.

Diğer Eğitimler İçin Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kayıt Tarihleri ve Ders Ücretleri

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap temel, ileri, kurumsal, e-ticaret Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap eğitimleri ile Sosyal Medya ve Adwords Eğitimi, SEO Editörlüğü, HTML, İnternet Reklamcılığı ders programları ve saatleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edin.


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İstanbul TÜRKİYE

Çağrı Mer. 444 30 98
Tel: 0212 570 60 77
Fax: 0212 660 99 50
Cep: 0549 550 30 98

info@seokursu.com.tr

Daha ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Kayıtlı