Eğitim ve Bilişim Forumu

Haberler:

Konu Bilgileri Kısayollar
Konu Başlığı DYK Sınıf, Ders, Öğretmen ve Öğrenci Tanımlama İşlemleri Kılavuzu
Cevaplar 8
Sonraki Sonraki Konu
Görüntüleyenler0 ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Görüntülenme 6392
Önceki Önceki Konu

Gönderen Konu: DYK Sınıf, Ders, Öğretmen ve Öğrenci Tanımlama İşlemleri Kılavuzu  (Okunma sayısı 6392 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • Süper Üye
  • Teşekkür Puanı : +1/-0
    • Habib OCAK ile Bilişim Dünyasına Giriş Yapın.
    • E-Posta
Son güncelleme: 28.01.2016 14:00

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Sınıf, Ders, Öğretmen ve Öğrenci Tanımlama İşlemleri Kılavuzu ektedir.

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Sık Sorulan Sorular ve Cevapları için TIKLAYINIZ.

Kaynak: webdeogren

« Son Düzenleme: 28 Ocak 2016, 14:54:44 Gönderen: Admin »

Çevrimdışı mstfay

• Yeni Üye
  • *
  • Teşekkür Puanı : +0/-0
    • E-Posta
"7.2. Bir sınıfa devam edecek öğrenci/kursiyer sayısının 10’dan az; 20'den fazla olmaması esastır. Öğrenci/kursiyer sayısının 20’ den fazla olması durumunda ikinci sınıf oluşturulur. Ancak her bir sınıfın azami öğrenci/kursiyer sayısı dolmadan yeni bir kurs sınıfı oluşturulamaz. Ancak, tek sınıflı kurs programlarında sınıf kapasitesi dikkate alınarak öğrenci/kursiyer sayısı 25’e kadar çıkarılabilir"

Yukarıdaki maddeye göre 66 öğrenci için 22'şer öğrenciden 3 grup mu oluşturmalıyız ya da 17+17+16+16 şekilinde 4 grup açabilir miyiz?

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • Süper Üye
    • E-Posta
"7.2. Bir sınıfa devam edecek öğrenci/kursiyer sayısının 10’dan az; 20'den fazla olmaması esastır. Öğrenci/kursiyer sayısının 20’ den fazla olması durumunda ikinci sınıf oluşturulur. Ancak her bir sınıfın azami öğrenci/kursiyer sayısı dolmadan yeni bir kurs sınıfı oluşturulamaz. Ancak, tek sınıflı kurs programlarında sınıf kapasitesi dikkate alınarak öğrenci/kursiyer sayısı 25’e kadar çıkarılabilir"

Yukarıdaki maddeye göre 66 öğrenci için 22'şer öğrenciden 3 grup mu oluşturmalıyız ya da 17+17+16+16 şekilinde 4 grup açabilir miyiz?

Hocam,

Tamamen sizin tasarrufunuzda. Ama 22'şerli 3 sınıf yerine 17'şerli 4 sınıf bana daha mantıklı geliyor.

Çevrimdışı mstfay

• Yeni Üye
  • *
    • E-Posta

Hocam,

Tamamen sizin tasarrufunuzda. Ama 22'şerli 3 sınıf yerine 17'şerli 4 sınıf bana daha mantıklı geliyor.
     Ben de sizin önerdiğiniz gibi düzenlemek istiyorum hocam, aklıma tek takılan yarın bir gün neden 20 sayısı dolmadan yeni grup açtınız mı diye sıkıntı yaratıp yaratmayacakları açıkçası.

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • Süper Üye
    • E-Posta
    Ben de sizin önerdiğiniz gibi düzenlemek istiyorum hocam, aklıma tek takılan yarın bir gün neden 20 sayısı dolmadan yeni grup açtınız mı diye sıkıntı yaratıp yaratmayacakları açıkçası.

Hocam,

6 öğrenciye tek sınıf açmaktansa 17'şerli grup yapmak daha mantıklı ve izahatı daha kolay.

Çevrimdışı mstfay

• Yeni Üye
  • *
    • E-Posta
Teşekkurler hocam :)

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • Süper Üye
    • E-Posta
Kılavuz güncellenerek tekrar eklenmiştir.

Çevrimdışı mervan

• Yeni Üye
  • *
Eba Kurs a 13.02.2016 tarihi itibarıyla giriş yapılamıyor.   

İzin Verilmeyen Kullanıcı Tipi! Kurumunuz Kurs Başvurusu Yapabilecek Kurumlar Arasında Bulunmamaktadır.

Anasayfaya dönmek için tıklayınız.

hatasını veriyor. Acaba sistemde sorun mu var. Yoksa girişleri mi kapattılar ?

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • Süper Üye
    • E-Posta
Eba Kurs a 13.02.2016 tarihi itibarıyla giriş yapılamıyor.   

İzin Verilmeyen Kullanıcı Tipi! Kurumunuz Kurs Başvurusu Yapabilecek Kurumlar Arasında Bulunmamaktadır.

Anasayfaya dönmek için tıklayınız.

hatasını veriyor. Acaba sistemde sorun mu var. Yoksa girişleri mi kapattılar ?

Hocam,

Büyük ihtimal çalışma yapıyorlardır.