Reklam Alanı - 1

MEB'den Okul İnternet Siteleri Güncelleme Yazısı

Başlatan Admin, 22 Ekim 2019, 19:39:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

MEB'den Okul İnternet Siteleri Güncelleme Yazısı

Pdf halini indirmek için TIKLAYINIZ.

Okul İnternet Siteleri Yönergesini indirmek için TIKLAYINIZ.

yes_im

Hocam merhabalar, okul müdürümüz mebbis şifresi ile yeni web adresi açma seçeneğine tıklıyor ama sayfada şöyle bir hata veriyor sebebi ne olabilir?
The page cannot be displayed because an internal server error has occurred.

Admin

Alıntı yapılan: yes_im - 23 Ekim 2019, 14:48:52 Hocam merhabalar, okul müdürümüz mebbis şifresi ile yeni web adresi açma seçeneğine tıklıyor ama sayfada şöyle bir hata veriyor sebebi ne olabilir?
The page cannot be displayed because an internal server error has occurred.

Hocam,

Kurum kodu ve mebbis şifresi ile denerseniz.

hrnhrn

Okulun alan adını değiştirdik, google doğrulama da yaptık 1 hafta oldu hala googleda eski alan adresini buluyor hocam neyi eksik yapıyorum

Admin

Alıntı yapılan: hrnhrn - 23 Ekim 2019, 18:21:07 Okulun alan adını değiştirdik, google doğrulama da yaptık 1 hafta oldu hala googleda eski alan adresini buluyor hocam neyi eksik yapıyorum

Hocam ortalama 1-3 ay arasında ancak çıkar

hrnhrn

Alıntı yapılan: Admin - 23 Ekim 2019, 19:11:52
Alıntı yapılan: hrnhrn - 23 Ekim 2019, 18:21:07 Okulun alan adını değiştirdik, google doğrulama da yaptık 1 hafta oldu hala googleda eski alan adresini buluyor hocam neyi eksik yapıyorum

Teşekkür ederim hocam bekleyecez o zaman 😞

Admin

Alıntı yapılan: hrnhrn - 23 Ekim 2019, 19:23:29
Alıntı yapılan: Admin - 23 Ekim 2019, 19:11:52

Evet Hocam. Rica ederim.
Teşekkür ederim hocam bekleyecez o zaman 😞

Mustafa Çınar

Teşekkürler :)

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.