Reklam Alanı - 1

30 Mart – 01 Ağustos Yönetici Ve Öğretmenlerin Ek Ders Ödeme Tablosu

Başlatan Admin, 28 Mart 2020, 18:54:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

30 Mart – 01 Ağustos Yönetici Ve Öğretmenlerin Ek Ders Ödeme Tablosu

Pdf halini indirmek için TIKLAYINIZ.

1777

28 Mart itibariyle BTR öğretmenleri kaç saat ek ders alacak.

Admin

Alıntı yapılan: 1777 - 28 Mart 2020, 20:29:51 28 Mart itibariyle BTR öğretmenleri kaç saat ek ders alacak.

18 saat Hocam

sinan26tr

"Sosyal Kulüp ve Sınıf" ek dersleri neden 23-27 Mart tarihlerinde veriliyor da, 30 Marttan sonra verilmiyor? Ne fark var?

aliakak

Alıntı yapılan: sinan26tr - 29 Mart 2020, 12:48:26 "Sosyal Kulüp ve Sınıf" ek dersleri neden 23-27 Mart tarihlerinde veriliyor da, 30 Marttan sonra verilmiyor? Ne fark var?
HOCAM SADECE MAAŞK KARŞILIĞINI DÜŞ KALANA HAZIRLIK PLANLAMA EKLE HEPSİ BU
ÖNCEDEN 2 SAAT ÖĞRENCİ KİŞİLK HİZMETLERİ VERİLİYORDU ŞİMDİ 28 MARTTAN SONRA SDECE EKDERS +HAZIRLIK PLANLAMA VERİLECEK

aliakak

Alıntı yapılan: 1777 - 28 Mart 2020, 20:29:51 28 Mart itibariyle BTR öğretmenleri kaç saat ek ders alacak.
18 SAAT

sinan26tr

Alıntı yapılan: aliakak - 29 Mart 2020, 13:15:15 HOCAM SADECE MAAŞK KARŞILIĞINI DÜŞ KALANA HAZIRLIK PLANLAMA EKLE HEPSİ BU
ÖNCEDEN 2 SAAT ÖĞRENCİ KİŞİLK HİZMETLERİ VERİLİYORDU ŞİMDİ 28 MARTTAN SONRA SDECE EKDERS +HAZIRLIK PLANLAMA VERİLECEK
Cevabınız için teşekkürler. Fakat anlamadığım nokta; 23-27 Martta neden verdik, şimdi neden vermiyoruz? Gelen son yazıda kulüp ve sınıf derslerini kast eden bir cümle yok. 23-27 Martta verip, 30 Martta sonra vermemenin yasal boyutu nedir?

aliakak

Alıntı yapılan: sinan26tr - 29 Mart 2020, 14:53:35 Cevabınız için teşekkürler. Fakat anlamadığım nokta; 23-27 Martta neden verdik, şimdi neden vermiyoruz? Gelen son yazıda kulüp ve sınıf derslerini kast eden bir cümle yok. 23-27 Martta verip, 30 Martta sonra vermemenin yasal boyutu nedir?

Söz konusu tedbirler kapsamında olmak üzere; rutin müfredat kapsamında yürütülmek durumunda olan ders görevleri dışında kalan ders görevlerinin {Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararın 8 'inci maddesi kapsamında yapılmak durumunda olan ilave ek ders görevleri, destekleme ve yetiştirme kursları, ilkokullarda yetiştirme programları, evde eğitim hizmetleri, destek eğitim odası uygulamaları,öğrenci sosyal ve kişilik hizmetleri planlama ve bakım-onarım görevi, işletmelerde meslek eğitimi, belleticilik görevi, ders dışı eğitim çalışmaları, hizmet içi eğitim, kurul ve komisyon üyeliği ve benzeri eğitim faaliyetleri ile tam gün tam yıl eğitim, ikili öğretim) uygulamaları, 28 Mart 2020 tarihinden itibaren 2020-2021 öğretim yılının başladığı 1 Eylül 2020 tarihine kadar durdurulmuştur.

yani hocam bu yazıdan önce ödenecek diye yazı gelmişti hatırlarsan (26 mart 2020 e.5906495 SAYILI YAZI) şimdi son gelen yazıda normal ekders dışında ödenmeyecektir diyor.yukarudaki gelen yazıda okuyun (öğrenci sosyal ve kişilik hizmetleri) kulüp-rehberlik adı altında alınan 2 saat ekders dir. bu ödenmeyecek.

aliakak

Alıntı yapılan: Admin - 28 Mart 2020, 18:54:38 30 Mart – 01 Ağustos Yönetici Ve Öğretmenlerin Ek Ders Ödeme Tablosu

Pdf halini indirmek için TIKLAYINIZ.

hocamız cok güzel tablo yapmış burda her sey acık tesekkür ediyoruz...

Admin

Alıntı yapılan: sinan26tr - 29 Mart 2020, 14:53:35 Cevabınız için teşekkürler. Fakat anlamadığım nokta; 23-27 Martta neden verdik, şimdi neden vermiyoruz? Gelen son yazıda kulüp ve sınıf derslerini kast eden bir cümle yok. 23-27 Martta verip, 30 Martta sonra vermemenin yasal boyutu nedir?

Kararı Bakanlık yeni aldığı ve alınan kararın alındığı tarihten itibaren geçerli olduğu için Hocam.

Ahmet Buğdaylı

Şu şekilde bir soru sorabilir miyim?

Örneğin bir branş öğretmenimiz haftada 28 Saat derse giriyor. Buna biz ek ders olarak kaç saat yazacağız ?

Admin

Alıntı yapılan: Ahmet Buğdaylı - 30 Mart 2020, 00:18:39 Şu şekilde bir soru sorabilir miyim?

Örneğin bir branş öğretmenimiz haftada 28 Saat derse giriyor. Buna biz ek ders olarak kaç saat yazacağız ?

28-15=13+2=15

xmenx

yanlış anlamadıysam branşçılara 2 saat kulüp yok

aliakak

Alıntı yapılan: xmenx - 01 Nisan 2020, 14:58:40 yanlış anlamadıysam branşçılara 2 saat kulüp yok

evet

redkid18

Durdurulan bazı eğitim faaliyetlerin uygulamaya alınması ile ilgili yazı da "İşletmelerde Mesleki Eğitim" ve "Planlama ve Bakım- Onarım Gideri"  tekrar uygulanmaya alınmıştır bu yazıya istinaden yeni ek ders tablosunun güncel hali var mı

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.