Reklam Alanı - 1

Dosya İndirme: Seçmeli Ders Ve Kurs Dağıtım Programı v10.1

Seçmeli Ders Ve Kurs Dağıtım Programı v10.1

Dosyalar

• Dosya boyutu: 1450 Kb

• Defa okundu: 2012

• Dosya İndirme: 1186

• Yüklendiği Zaman: 27 Haziran 2019, 12:51:34

• Son İndirilme: 15 Nisan 2024, 15:34:20

Güncellenmiş sürüm

10. Versiyon Programın Yaptığı İşlemler

1- Seçmeli dersleri ve yetiştirme kursuna katılan öğrencileri çakıştırmadan dağıtmaya yardımcı olması.

2- Çakışmayacak şekilde öğretmen programı yapmanıza yardımcı olmak.

3-Ders,derslik, gün, saat, öğretmen, sınıf, şube bazında raporlar alabilmek.Öğretmen programını yazarken çakışan ders saatleri turuncu renge dönüşerek sizi uyarır.

4- Yetiştirme kursları öğrencilerini belirlenen sınıflara dağıtmak. Ders,derslik, gün, saat, öğretmen, sınıf, şube bazında raporlar alabilmek.

5- Tüm okul öğrenci bilgilerini elle yazmanıza gerek yok e-kurs modülündeki bilgileri program içine kopyalamanız yeterlidir.

6- Bu programda öncekilerden farklı olarak aynı anda çok sayıda öğrencinin seçmeli dersi belirlenebilmektedir.

7-Kurs ve seçmeli derse giren öğrencilerin devam takip listesi almak. İstediğiniz şekilde yeni sınıf oluşturabilir.İstediğiniz öğrenciye istediğiniz dersi verebilirsiniz.Şube sayılarını istediğiniz sayıda ayarlayabilirsiniz.

8- Bu program 400 ders 400 derslik 400 öğretmenden oluşan 65500 öğrencinin dersini dağıtacak bir programdır.Programla istediğiniz gün ve saate ders verebilirsiniz.

9- Üst seviyeden veya alt seviyeden seçmeli ders alabilme özelliği eklenmiştir.

10- BİR SINIF SEVİYESİNDE TOPLAM 100 DERS

11-Program otomatik değildir. Manuel olarak çalışmaktadır.

rtaskomur

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.