Reklam Alanı - 1

Dyk Kapatma ,Yoklama Girme Ve Sehven Kapatma Kılavuzu

Başlatan Admin, 03 Şubat 2020, 20:21:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

Dyk Kapatma ,Yoklama Girme Ve Sehven Kapatma Kılavuzu

Pdf halini indirmek için TIKLAYINIZ.

Ugurhan

Hocam acil yardımınız gerekiyor ben dyk sisteminde öğrencilerin sınıflarını değiştirirken yanlışlıkla bir sınıf 10 kişi altına düştü öğrenci diğer sınıftan aktaramadan pasife düştü kursiyer sayısı 9 olunca tekrar aktif de yapamıyorum
Sizin yayınladığınız kılavuzda baktım sehven deyip şube müdürüne gönderirsek ve o reddederse tekrar düzenleme kesin yapabiliyor muyuz

Admin

Alıntı yapılan: Ugurhan - 28 Şubat 2020, 15:02:06 Hocam acil yardımınız gerekiyor ben dyk sisteminde öğrencilerin sınıflarını değiştirirken yanlışlıkla bir sınıf 10 kişi altına düştü öğrenci diğer sınıftan aktaramadan pasife düştü kursiyer sayısı 9 olunca tekrar aktif de yapamıyorum
Sizin yayınladığınız kılavuzda baktım sehven deyip şube müdürüne gönderirsek ve o reddederse tekrar düzenleme kesin yapabiliyor muyuz

Hocam,

Bu kurs kapatılmak için ilçeye düştü. Bu kurs için yapabilceğiniz bir şey yok. Öğrencileri başka kurs varsa ona aktarabilirsiniz.

emq19

ANLATTIĞINIZ BÜTÜN HERŞEYİ YAPMAMA RAĞMEN DERS PLANINDAKİ YILDIZ SÖNMÜYOR. NEDENDİR?

Admin

Alıntı yapılan: emq19 - 02 Mart 2020, 15:55:03 ANLATTIĞINIZ BÜTÜN HERŞEYİ YAPMAMA RAĞMEN DERS PLANINDAKİ YILDIZ SÖNMÜYOR. NEDENDİR?

Kurs kapatmaya mı yoksa yeni plan yapmaya mı çalışıyorsunuz Hocam?

emq19

Alıntı yapılan: Admin - 02 Mart 2020, 16:31:44 Kurs kapatmaya mı yoksa yeni plan yapmaya mı çalışıyorsunuz Hocam?

yeni plan yapmak istiyorum sayın hocam, her şey tamam ama onay vermek istediğim zaman ders planı eksik hatası alıyorum.

Admin

Alıntı yapılan: emq19 - 03 Mart 2020, 11:58:05 yeni plan yapmak istiyorum sayın hocam, her şey tamam ama onay vermek istediğim zaman ders planı eksik hatası alıyorum.

Ders planında saatlerin uyuşması lazım.

Destekleme ve Yetiştirme Kurs Kılavuz ve Dersleri

http://haber.webdeogren.com/destekleme-ve-yetistirme-kurs-kilavuz-ve-dersleri.html

emq19

Alıntı yapılan: Admin - 03 Mart 2020, 13:04:40 Ders planında saatlerin uyuşması lazım.

Destekleme ve Yetiştirme Kurs Kılavuz ve Dersleri

http://haber.webdeogren.com/destekleme-ve-yetistirme-kurs-kilavuz-ve-dersleri.html

sayın hocam onu da denedim yine eksik diyor resim atamıyorum size burdan atabilsem derdimi daha iyi anlatacağım :)

Admin

Alıntı yapılan: emq19 - 03 Mart 2020, 13:59:07 sayın hocam onu da denedim yine eksik diyor resim atamıyorum size burdan atabilsem derdimi daha iyi anlatacağım :)

Hocam,

Resmi eklerseniz daha rahat bakabiliriz.

Mesaj yazarken önizleme deyin. Altta açılan ekler kısmından ekleyebilirsiniz.

emq19

Alıntı yapılan: Admin - 03 Mart 2020, 14:29:29 Hocam,

Resmi eklerseniz daha rahat bakabiliriz.

Mesaj yazarken önizleme deyin. Altta açılan ekler kısmından ekleyebilirsiniz.

şu şekildeAdsız.jpg

emq19

TAMAM SAYIN HOCAM ÇÖZDÜM OLAYI BEN ARTAN DERSLERİ İLK HAFTADAN İTİBAREN DAĞITILACAĞINI PAS GEÇMİŞİM. HALLOLDU. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Admin

Alıntı yapılan: emq19 - 03 Mart 2020, 15:56:12 TAMAM SAYIN HOCAM ÇÖZDÜM OLAYI BEN ARTAN DERSLERİ İLK HAFTADAN İTİBAREN DAĞITILACAĞINI PAS GEÇMİŞİM. HALLOLDU. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Rica ederiz hocam.

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.