Reklam Alanı - 1

Üyelik Sözleşmesi

1- Kullanıcı, http://www.webdeogren.com'a üye olmakla yardım ve forum yönetimi bölümünde belirtilen kurallara uyacağını kabul etmiş sayılır.

2- Üyelerin eklediği içerikten ve yazdığı iletilerden http://www.webdeogren.com sorumlu değildir. Üyelerin eklediği içerik, yazdığı iletilerin sorumluluğu üyenin kendisine aittir.

3- Üyeler, şifrelerinin güvenliğini sağlamak zorundadır.

4- Üyeliğin sahibi, üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adresinin sahibidir.

5- Kişiler, en fazla bir adet üye adı alabilirler. Birden fazla üye adı alındığı tespit edildiğinde kişiye ait tüm kullanıcı adları önceden haber verilmeksizin iptal edilir.

6- Üyelere ait bilgiler, üyelerin rızası olmadan site güvenliği, site genel işleyişinin sağlanması veya mahkeme kararı haricinde 3. kişilere verilmeyeceğini http://www.webdeogren.com taahhüt eder.

7- http://www.webdeogren.com'a üyelerin eklediği içeriğin telif hakkı http://www.webdeogren.com'a aittir.

8- http://www.webdeogren.com'a eklenen içeriğin kaldırılması veya kaldırılmaması, değiştirilmesi veya değiştirilmemesi hak ve insiyatifi http://www.webdeogren.com'a aittir.

9- Üyelik kabulü, üyelik reddi, üyeliğin durdurulması veya yasaklanması hakkı http://www.webdeogren.com'a aittir.

10- http://www.webdeogren.com, kendi iç işleyişini ve düzeninin sağlayabilmek için yazılı veya yazılı olmayan kurallar koymaya ve bu kuralları uygulamaya yetkilidir.

11- Site kurallarını ve işleyişi Kurucu üye, tam yetkili site yöneticileri, yönetim ekibi, moderatörler sağlar. Kurucu üye, tam yetkili site yöneticisi, yönetim ekibi ve moderatörlerin yapacağı eylemlerden http://www.webdeogren.com sorumlu tutulamaz.

12- http://www.webdeogren.com, T.C. Kanunlarına uyacağını taahhüt eder. http://www.webdeogren.com'a eklenen içerik üyeler tarafından eş zamanlı eklenebildiği için tüm içeriğin kontrol edilmesi, kontrol edilenlerin ise yasalara uygun olduğunun kesin olması garanti edilemez. Yasal olmayan içerik fark edildiğinde veya bildirildiğinde http://www.webdeogren.com bu içeriği kaldıracağını taahhüt eder. Fark edilmeyen veya gözden kaçan içerikten http://www.webdeogren.com sorumlu tutulamaz.

13- Üyelerin yaptığı eylemler site güvenliği, istatistik çıkarma veya bunların dışındaki amaçlar için doğrudan veya 3. parti yazılımlar ile takip edilebilir.

14- Üyeler, suç teşkil eden davranışlarının yasal sorumluluğunu kabul eder.

15- http://www.webdeogren.com'da bulunan içeriğin tüm hakları http://www.webdeogren.com'a aittir. Bu içerik, sadece kişisel kullanım içindir, izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Başka yerde kaynak gösterilmeden ve ilgili yere link verilmeden yayınlanamaz.

16- http://www.webdeogren.com, bu sözleşmeyi veya kuralları değiştirebilme hakkına sahiptir.


YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.