Reklam Alanı - 1

DYK Kurs Plan Değişikliği Ve Hataların Çözümü Kılavuzu

Başlatan Admin, 10 Şubat 2020, 11:05:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bilal47

Arkadaslar cozemedik bir turlu su isi...2 kurs ogretmen degisikligi sebebiyle yeni kurs planiyla ilce onayina sunulmustu.Sonra bu kurslarin kapatilmasi durumu olustu.Ben ilce onaylamadan iptal kurs kapat kismindan kapatmistim.Sonra ilce yeniden ogretmen tanimlamis ve benim sistemimde kapatilan kurslar icerisinde gozukse de raporlamada kapatilan diye yazmiyor.Onay islerimde de gozukmuyor kurslar...Detaylara girdigimde yeni kurs planinin yaninda onay bekliyor yaziyor.Halbuki saat gun tanimlama islemi yaptirmiyor hic.Aktif kurs olarak kabul etmiyor.Plan kisminda yildiz var ve eksik yaziyor.Simdi nasil bu kurslari sistemden kapatildi gosterecegiz?Lutfen yardim

Admin

Alıntı yapılan: bilal47 - 12 Şubat 2020, 10:07:04 Arkadaslar cozemedik bir turlu su isi...2 kurs ogretmen degisikligi sebebiyle yeni kurs planiyla ilce onayina sunulmustu.Sonra bu kurslarin kapatilmasi durumu olustu.Ben ilce onaylamadan iptal kurs kapat kismindan kapatmistim.Sonra ilce yeniden ogretmen tanimlamis ve benim sistemimde kapatilan kurslar icerisinde gozukse de raporlamada kapatilan diye yazmiyor.Onay islerimde de gozukmuyor kurslar...Detaylara girdigimde yeni kurs planinin yaninda onay bekliyor yaziyor.Halbuki saat gun tanimlama islemi yaptirmiyor hic.Aktif kurs olarak kabul etmiyor.Plan kisminda yildiz var ve eksik yaziyor.Simdi nasil bu kurslari sistemden kapatildi gosterecegiz?Lutfen yardim

Hocam,

İl Ölçme ile görüşün Bakanlığa iletsin.

Scouttoygun

Kurs günlerinde değişiklikler yaparken modül kilitlendi ve birkaç gün boyunca giremedim. Daha sonra planlama yaptığım kurslarda toplam kurs süresi 0 gösteriyor ders planlaması yeni programa göre yapıldı.Takvim üzerindeki kırmızı yıldız kalktı.Onay vermek istediğimde planma eksik şeklinde hata alıyorum.
Nasıl olduysa altta onayladıklarımdan 8-B ing ve 8-B ink kursları bu şekilde onaylanmış gözüküyor.
bu şekilde planlaması yarım kalan kurslardan birinin yeniden planlanmasını iptal ederek düzelmesini beklerken kurs öğrenci işlemleri sekmesine geçen kursun toplam süresi de 0 olarak gözüküyor ve planma eksik gözüküyor.

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Admin

Alıntı yapılan: Scouttoygun - 15 Şubat 2020, 01:16:04

Kurs günlerinde değişiklikler yaparken modül kilitlendi ve birkaç gün boyunca giremedim. Daha sonra planlama yaptığım kurslarda toplam kurs süresi 0 gösteriyor ders planlaması yeni programa göre yapıldı.Takvim üzerindeki kırmızı yıldız kalktı.Onay vermek istediğimde planma eksik şeklinde hata alıyorum.
Nasıl olduysa altta onayladıklarımdan 8-B ing ve 8-B ink kursları bu şekilde onaylanmış gözüküyor.
bu şekilde planlaması yarım kalan kurslardan birinin yeniden planlanmasını iptal ederek düzelmesini beklerken kurs öğrenci işlemleri sekmesine geçen kursun toplam süresi de 0 olarak gözüküyor ve planma eksik gözüküyor.

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Kurs ile ilgili yanlış işlem yapmışsınız hocam. Silip tekrar yeni kurs planı oluşturun.

Destekleme ve Yetiştirme Kurs Kılavuz ve Dersleri http://haber.webdeogren.com/destekleme-ve-yetistirme-kurs-kilavuz-ve-dersleri.html

v1olet

Yeni kurs açılabiliyor mu bugün itibariyle?

Admin

Alıntı yapılan: v1olet - 17 Şubat 2020, 12:55:41 Yeni kurs açılabiliyor mu bugün itibariyle?

Maalesef Hocam.

arkumoo

Merhaba hocam. Haftalık ders programında değişiklik yaptığımız için kurs planında da değişiklik yaptık. Anlattığınız şekilde yeni kurs planı oluşturmaya çalıştığımda şöyle bir hata veriyor.
ScreenHunter_2.jpg

Yardım eder misiniz? Teşekkürler.

Admin

Alıntı yapılan: arkumoo - 19 Şubat 2020, 13:02:43 Merhaba hocam. Haftalık ders programında değişiklik yaptığımız için kurs planında da değişiklik yaptık. Anlattığınız şekilde yeni kurs planı oluşturmaya çalıştığımda şöyle bir hata veriyor.
ScreenHunter_2.jpg

Yardım eder misiniz? Teşekkürler.

Hocam,

Ders saatini 5 dakika ileri alıp deneyin.

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.