Reklam Alanı - 1

Dyk Yeni Kurs Planlama Ve Ders Planı Eksik Hatası Çözüm Kılavuzu

Başlatan Admin, 10 Şubat 2020, 10:35:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

efsun06

Kursu kapatamıyorum.Kurs Onayı, Göndermek İstediğiniz Kullanıcı Grubuna Tanımlanmamış diyor bu sorun nasıl çözümlenebilir

Admin

Alıntı yapılan: efsun06 - 01 Nisan 2020, 02:30:08 Kursu kapatamıyorum.Kurs Onayı, Göndermek İstediğiniz Kullanıcı Grubuna Tanımlanmamış diyor bu sorun nasıl çözümlenebilir

Bir ekran görüntüsü atabilir misiniz?

sirinhuseyin82

Değerli öğretmen arkadaşlarım. sisteme girilen ders planını henüz onaylamadım. ders planında değişiklik yapmak istiyorum. hafta içi girilen bazı dersleri hafta sonuna almak istiyorum. hafta sonu olarak işaretlediğim zaman hafta içi saatler de görünüyor. yani ders planı değişikliğini nasıl yapabilirim. şimdiden teşekkür ederim.

ramazan_sisman

Alıntı yapılan: sirinhuseyin82 - 09 Eylül 2020, 13:41:49 Değerli öğretmen arkadaşlarım. sisteme girilen ders planını henüz onaylamadım. ders planında değişiklik yapmak istiyorum. hafta içi girilen bazı dersleri hafta sonuna almak istiyorum. hafta sonu olarak işaretlediğim zaman hafta içi saatler de görünüyor. yani ders planı değişikliğini nasıl yapabilirim. şimdiden teşekkür ederim.
HOCAM UZUN İŞLEM NASIL ANLATSAM Kİ

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.