Giriş Yap Kayıt Ol

Soralım-Öğrenelim Sitemiz Yayına Başlamıştır. Üye Olup Sorularınızı Sorabilirsiniz. Soralım Öğrenelim Sitemizi Ziyaret Etmek İçin TIKLAYINIZ.

devam devamsızlık defteri
Okunma sayısı 1423 defa 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
* 01 Ocak 2018, 00:14:41
arkadaşlar mrb.internetten devam devamsızlık defterleri indirdim hiçbiri bizim okulda kullandığımız defterlere benzemiyor.Okulda kullandığımız defterde kurs nöbet falan var ayrıca sonda açıklama kısmı var rapor izin vs eksik fazla alanları not ettiğimiz açıklma kısmı var.daha önce görev yaptıgım bir yerde görmüştüm idare bir program kullanıyordu excel ondan çıktı alıp deftere yapıştırıyorlardı.okulda tek idareciyim elinde öyle progrm olan varsa paylaşabilir mi

* 02 Ocak 2018, 12:25:50
hocam bende bu şekilde var size uyarsa kullanabilir siniz

* 02 Ocak 2018, 12:28:36
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
hocam bende bu şekilde var size uyarsa kullanabilir siniz

* 02 Ocak 2018, 16:40:14
hocam tesekkur ederim çok güzel ama sunu sormak istiyoum mdr yrd aynı zamanda nöbet ücretide alıyor onu nerden tanımlıyorsunuz takvimi netrden değiştiyorsunuz

* 02 Ocak 2018, 21:08:29
Tamam hocam takvim olayını da hallettim biraz karıştırınca. ıban no doldurmak zorunda mıyım kbs ye aktarmak için veya önemli mi? birde şunu sorayım devam devamsızlık defteri a4 boyutunda çıkıyor değil mi?sayfa ön izlemeye girdiğimde sayfa yapısı %56 cıkıyor yani a4 ün yarısı olacak şekilde küçültülmüş gözüküuor.çıktı alınınca da küçük mü çıkıyor yazılar ama program çok güzel tesekkurler

* 03 Ocak 2018, 19:32:34
HOCAM DEVAM DEVAMSIZLIK HEP EKİMDE KALIYOR YENİ PARAMETRELERİ GİRDİĞİM HALDE DEĞİŞMİYOR