Giriş Yap Kayıt Ol

Soralım-Öğrenelim Sitemiz Yayına Başlamıştır. Üye Olup Sorularınızı Sorabilirsiniz. Soralım Öğrenelim Sitemizi Ziyaret Etmek İçin TIKLAYINIZ.

Otomatik Ek Ders Puantaj Hesaplama Programı
Okunma sayısı 343 defa 0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
* 12 Ocak 2019, 22:07:13
Selam arkadaşlar;

Ek ders hesaplamalarını kolaylaştırmak adına bir uygulama geliştirmeye başladım amacım sadece öğretmenin haftalık ek ders saatini sisteme girdiğinizde o aya ait puantaj tablosunu otomatik oluşturmak ve KBS için excel formatında yükleme dosyasını üretebilmek.Yaklaşık bir aydır çalışıyorum uygulama belli bir noktaya geldi.

Uygulamayı şimdilik 5 öğretmenle sınırladım. İlgilenen arkadaşlar bakıp gördüğü eksikleri ve tavsiyelerini bana yazabilir mi ?

Demo Sürüm
GOOGLE DRİVEDAN İNDİR

* 13 Ocak 2019, 20:15:44
Güzel ancak ne olur bunları ücretsiz yapın. Dağ başında bir okul nereden ücret bulup bunu alacak.
Emeğe saygımız sonsuz ama ucretsız lutfen! :-[

* 14 Ocak 2019, 18:05:57
Güzel ancak ne olur bunları ücretsiz yapın. Dağ başında bir okul nereden ücret bulup bunu alacak.
Emeğe saygımız sonsuz ama ucretsız lutfen! :-[

Sayın hocam haklısınız bazı okullar kırılan cam için bile para bulmakta çok zorlanıyor. Ben bu programı ticari amaçla geliştiriyorum fakat her zaman da parayla değerlendirmemek gerek. Kimin parası kiminin duası demiş atalarımız, benim bu işte fikir ve emek haricinde bir sermayem yok, ondan dolayı  okulunuza bir adet lisansı hediye etmek isterim. Lütfen özelden bana ulaşın.

* 17 Ocak 2019, 09:15:06
ücret ne kadar hocam

* Dün, 15:55:29
ücret ne kadar hocam

Hocam ücret ve lisans ayrıntıları için http://osmanustun27.blogspot.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ekders Programı KBS ye Otomatik veri Atar

Başlatan Admin

Yanıt: 0
Gösterim: 5548
Son İleti 05 Ekim 2015, 21:51:44
Gönderen: Admin