Reklam Alanı - 1

Forumumuz yenilenmiştir. Hayırlı olsun.

Başlatan habibocak, 09 Temmuz 2019, 13:24:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

09 Temmuz 2019, 13:24:24 Son düzenlenme: 09 Temmuz 2019, 18:52:36 Admin
Arkadaşlar, Malumunuzdur son dönemde gruplarda pek görünmüyordum. Moderatör arkadaşlarım sağolsun yokluğumuzu hissettirmediler. Tabi bunun bir sebebi vardı. Yaklaşık 1-1,5 aydır forumu yenileme ile uğraşıyordum ve tamamladım inşallah. Şu an test aşamasındadır. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Yapılan Yenilikler

1. Hızlı erişim için giriş kısmına Portal eklenmiştir.

2. Forum mobil uyumlu hale getirilmiştir.

3. Forum ile dosyalar bölümü ayrılmıştır.

4. Foruma yeniden üye olunması gerekmektedir.

5. Beğen modu eklendi.

6. Bahsedenler modu eklendi.

7. Anlık mesajlaşma bölümü eklendi.

8. Eski foruma buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.webdeogren.com/forumeski

Forum Kullanımı

1. Her konu ile ilgili bir tane başlık oluşturulmakta olup tüm sorular bu başlıktan takip edilebilecektir.

2. Takip edilmek istenen konu için konunun sağ üstünde uyarı al butonuna tıklanarak takip edilebilecektir.

3. Üyelerimizden birinden bahsetmek ve onun bilgisi olmasını istiyorsanız @üyeadı şeklinde belirtmeniz gerekmektedir.

4. Dosya yüklemek ve indirmek için dosyalar bölümün kullanılması gerekmektedir. Dosyalar bölümü eski forumla aynı başlıklara sahiptir.

5. Dosyalar yönetici onayında sonra yayınlanacaktır.

6.

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.