Reklam Alanı - 1

12. Sınıfa Geçen Öğrenciler için Yaz DYK Kursları Açılabilecek

Başlatan Volkan60, 06 Temmuz 2020, 15:25:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Volkan60

makinist

Bu yazı ortaokulları kapsıyor mu?

Admin

Alıntı yapılan: makinist - 06 Temmuz 2020, 16:14:00 Bu yazı ortaokulları kapsıyor mu?

Kapsamıyor hocam

lonely2134

Yüz yüze eğitim olacak sanırım. Umarım bu corona yine hortlamaz inşallah biran önce ülke ve millet olarak kurtuluruz bu iletten

Hanefi32

Alıntı yapılan: lonely2134 - 09 Temmuz 2020, 03:56:37 Yüz yüze eğitim olacak sanırım. Umarım bu corona yine hortlamaz inşallah biran önce ülke ve millet olarak kurtuluruz bu iletten

Amin İnşallah kurtuluruz hocam.

umutkara33

S.a.
Yaz kursu icin siniflara ogrenci ekleyemiyorum, yapan var mi?

Admin

Alıntı yapılan: umutkara33 - 21 Temmuz 2020, 08:25:08 S.a.
Yaz kursu icin siniflara ogrenci ekleyemiyorum, yapan var mi?

AS Hocam,

Nasıl bir hata veriyor?

umutkara33

Ogrenci tc si yazip icerik bulunamadi hatasi veriyor.

Admin

Alıntı yapılan: umutkara33 - 21 Temmuz 2020, 11:59:22 Ogrenci tc si yazip icerik bulunamadi hatasi veriyor.

Şimdi bir dener misiniz?

İZT

İdareciler mesai saatlerinde yaz döneminde  DYK açabilirler mi

umutkara33

Alıntı yapılan: Admin - 21 Temmuz 2020, 14:49:33 Şimdi bir dener misiniz?
Duzelmis hocam, tesekkurler.

Admin

Alıntı yapılan: İZT - 21 Temmuz 2020, 19:54:16 İdareciler mesai saatlerinde yaz döneminde  DYK açabilirler mi

Açabilir.

umutkara33

S.a.
Ilce komisyonuna ogretmen ihtiyaci bildir kutusunu tikladim, ama ilce sb. Mdr.; "Bana daha dusmedi" dedi, ucretli ogretmen gorevlendirecektik yapamadik, ne yapmaliyiz acaba ?

Admin

Alıntı yapılan: umutkara33 - 22 Temmuz 2020, 11:24:39 S.a.
Ilce komisyonuna ogretmen ihtiyaci bildir kutusunu tikladim, ama ilce sb. Mdr.; "Bana daha dusmedi" dedi, ucretli ogretmen gorevlendirecektik yapamadik, ne yapmaliyiz acaba ?

AS Hocam.

T.c kimlik ile bir denesin

umutkara33

Alıntı yapılan: Admin - 22 Temmuz 2020, 11:29:35 AS Hocam.

T.c kimlik ile bir denesin
[/quote
İlettim ama yapamadilar, hâlâ talebimiz gozukmuyormus ilceden :( cozemedik.

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.