Reklam Alanı - 1

2019-2020 Bilsem Sınavına Girecek Öğrenciler İçin Giriş Belgeleri Yayınlandı.

Başlatan Admin, 25 Aralık 2019, 13:31:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

2019-2020 Bilsem Sınavına Girecek Öğrenciler İçin Giriş Belgeleri Yayınlandı.

Öğrencilere ait grup tarama uygulaması randevu bilgilerinin yer aldığı "Grup Tarama Sınavı Sınav Giriş Belgesi" e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yayınlanmıştır. e-Okul Sisteminden (e-okul.meb.gov.tr) Sınav İşlemleri / Notlar ve Duyurular /Yazıcı Butonu /Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Seçme Sınavı E-Sınav Giriş Yeri Belgesi veya Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Seçme Sınavı E-Sınav Giriş Öğrenci Listesi basamakları izlenerek giriş belgeleri alınabilecektir.       

25 Aralık 2019 tarihi itibariyle yayımlanan giriş belgesi çıktılarının  okullar  tarafından  e-Okul Yönetim Bilgi Sisteminden alınıp, onaylanarak öğrenci velilerine teslim edilmesi  gerekmektedir.

Admin

Bilsem Sınavına Girecek Öğrenciler İçin Giriş Belgeleri Yayınlandı.

Öğrencilere ait grup tarama uygulaması randevu bilgilerinin yer aldığı "Grup Tarama Sınavı Sınav Giriş Belgesi" e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yayınlanmıştır. e-Okul Sisteminden (e-okul.meb.gov.tr) Sınav İşlemleri / Notlar ve Duyurular /Yazıcı Butonu /Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Seçme Sınavı E-Sınav Giriş Yeri Belgesi veya Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Seçme Sınavı E-Sınav Giriş Öğrenci Listesi basamakları izlenerek giriş belgeleri alınabilecektir.       

25 Aralık 2019 tarihi itibariyle yayımlanan giriş belgesi çıktılarının  okullar  tarafından  e-Okul Yönetim Bilgi Sisteminden alınıp, onaylanarak öğrenci velilerine teslim edilmesi  gerekmektedir.

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.