Reklam Alanı - 1

Ek Ders İle İlgili

Başlatan muallim17, 29 Kasım 2020, 17:17:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muallim17

İyi günler. Eğitim öğretim normalken 4. Sınıflarda branş öğretmenlerinin okuttuğu( DinKültürü ve A.B. ile İngilizce dersleri) dersler Sınıf Öğretmeninin ek ders hesabına ekleniyordu. Uzaktan eğitimde de durum aynı mı? Yoksa sadece sınıf öğretmeninin okuttuğu canlı dersler mi hesaba katılıyor?

aliakak

Alıntı yapılan: muallim17 - 29 Kasım 2020, 17:17:09 İyi günler. Eğitim öğretim normalken 4. Sınıflarda branş öğretmenlerinin okuttuğu( DinKültürü ve A.B. ile İngilizce dersleri) dersler Sınıf Öğretmeninin ek ders hesabına ekleniyordu. Uzaktan eğitimde de durum aynı mı? Yoksa sadece sınıf öğretmeninin okuttuğu canlı dersler mi hesaba katılıyor?

aynı hocam 30 saat üzerinden verilir. biz öyle yaptık.

muallim17

Alıntı yapılan: aliakak - 29 Kasım 2020, 17:28:09 aynı hocam 30 saat üzerinden verilir. biz öyle yaptık.

Öğretmen 26 saat canlı ders yapmaz ise. Örneğin 5 gün 4 er saat yaptı. Toplam 20 saat diyelim. 20 saatten mi yoksa 24 saatten mi hesaplanır. Öğrenmek istediğim bu.

aliakak

Alıntı yapılan: muallim17 - 29 Kasım 2020, 17:31:12 Öğretmen 26 saat canlı ders yapmaz ise. Örneğin 5 gün 4 er saat yaptı. Toplam 20 saat diyelim. 20 saatten mi yoksa 24 saatten mi hesaplanır. Öğrenmek istediğim bu.

öğretmen 26 saat ders yapmak zorunda yapamaz diye birşey olmaz hocam. velev ki yapmadı idare olarak niye yapmadığını sormalısınız. 1.2.3.ve 4.sınıflar 30 saat üzerinden ekders aldığı için mazeretsiz ders yapmama durumu olamaz. idare olarak 1 günde okula gelecek yazı gereği onun için öğretmenlerin ekdersini kesmemek lazım . 30 saat üzerinden verilir.

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.