Reklam Alanı - 1

MEB Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Ve Görevlendirme Yönetmeliği 05.02.2021

Başlatan Admin, 05 Şubat 2021, 00:37:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Ve Görevlendirme Yönetmeliği 05.02.2021

Yönetmelik ve eklerini PDF olarak indirmek için TIKLAYINIZ.

aliakak

Alıntı yapılan: Admin - 05 Şubat 2021, 00:37:04 Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Ve Görevlendirme Yönetmeliği 05.02.2021

Yönetmelik ve eklerini PDF olarak indirmek için TIKLAYINIZ.

sayın hocam bu yönetmelikte mevcut yöneticilere 2.üniverisite bitirenler puan alacak anladım doğrumudur?????

aliakak

Alıntı yapılan: aliakak - 05 Şubat 2021, 11:25:50 sayın hocam bu yönetmelikte mevcut yöneticilere 2.üniverisite bitirenler puan alacak anladım doğrumudur?????

4 puan diyor??????

SELİM61

EK-2 YE GÖRE DYK,İYEP,EVDE EĞİTİM, EGZERSİZ VB. YÖNETİM GÖREVİ PUANLAMALARI NASIL BELGELENDİRİLECEK...

Admin

Alıntı yapılan: SELİM61 - 06 Şubat 2021, 19:42:38 EK-2 YE GÖRE DYK,İYEP,EVDE EĞİTİM, EGZERSİZ VB. YÖNETİM GÖREVİ PUANLAMALARI NASIL BELGELENDİRİLECEK...

Kurs olurları ile.

SELİM61

KURS OLURLARINDA İLGİLİ MÜDÜR YARDIMCISININ İSMİ GEÇMİYOR Kİ..
OKUL MÜDÜRÜ İMZASIYLA GÖNDERİLİYOR...

Admin

Alıntı yapılan: SELİM61 - 07 Şubat 2021, 00:29:05 KURS OLURLARINDA İLGİLİ MÜDÜR YARDIMCISININ İSMİ GEÇMİYOR Kİ..
OKUL MÜDÜRÜ İMZASIYLA GÖNDERİLİYOR...

Görevli olan herkesin ismi olur

Benzer Başlıklar (4)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.