Reklam Alanı - 1

2019-2020 DYK (E-Kurs) Ders Planı Hazırlama

Başlatan Admin, 26 Eylül 2019, 14:47:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muharrem

31 Aralık 2019, 09:53:05 #15 Son düzenlenme: 31 Aralık 2019, 09:56:40 Admin
Alıntı yapılan: Admin - 26 Eylül 2019, 14:47:28 2019-2020 DYK (E-Kurs) Ders Planı Hazırlama

Bu hafta içerisinde kapanan kurslarla birlikte ders planında güncelleme yapılması gerekiyor. Ders planında değişiklik yapılabilir mi? Nasıl yapabiliriz? Kurs öğrenci işlemlerinde yeni plan bölümü var ama nasıl yapılacağını çözemedik.Teşekkürler

Admin

31 Aralık 2019, 09:57:16 #16 Son düzenlenme: 31 Aralık 2019, 10:01:20 Admin
Alıntı yapılan: muharrem - 31 Aralık 2019, 09:53:05 Bu hafta içerisinde kapanan kurslarla birlikte ders planında güncelleme yapılması gerekiyor. Ders planında değişiklik yapılabilir mi? Nasıl yapabiliriz? Kurs öğrenci işlemlerinde yeni plan bölümü var ama nasıl yapılacağını çözemedik.Teşekkürler

Hocam,

Yapılabilir. Öğrenci işlemlerinden ders planı yeni plan deyip yapabilirsiniz.

Eski kursun bitiş tarihini girip alttan yeni kursun başlama gününü seçin Hocam.

muharrem

Alıntı yapılan: Admin - 31 Aralık 2019, 09:57:16 Hocam,

Yapılabilir. Öğrenci işlemlerinden ders planı yeni plan deyip yapabilirsiniz.

Eski kursun bitiş tarihini girip alttan yeni kursun başlama gününü seçin Hocam.

Hızlı cevabınız için teşekkür ederim Hocam.
Şu an ilgili ekranı açtım. Yeni kayıt dedim. Mevcut ders planının bitiş tarihi olarak 30/12/2019 tarihini girdim. Kalan süreyi 44 saat olarak hesapladı. Ancak altta bulunan gün ve saat girişleri aktif değil.

Admin

Alıntı yapılan: muharrem - 31 Aralık 2019, 10:38:58 Hızlı cevabınız için teşekkür ederim Hocam.
Şu an ilgili ekranı açtım. Yeni kayıt dedim. Mevcut ders planının bitiş tarihi olarak 30/12/2019 tarihini girdim. Kalan süreyi 44 saat olarak hesapladı. Ancak altta bulunan gün ve saat girişleri aktif değil.

Onlar aktif olmaz hocam. Kalan süreyi otomatik hesaplar.

muharrem

31 Aralık 2019, 15:45:38 #19 Son düzenlenme: 31 Aralık 2019, 16:32:34 muharrem
Alıntı yapılan: Admin - 31 Aralık 2019, 12:07:26 Onlar aktif olmaz hocam. Kalan süreyi otomatik hesaplar.
Hocam, aktif olmadan yeni kursun saat ve tarih bilgilerini nasıl gireceğiz? Acaba yeni kurs düzenlemesi ilçe onayından geldikten sonra mı kurs tarih ve saatlerini gireceğiz? Başlangıç ve bitiş tarihleri yazarak kurs plan değişikliği oluşturuyoruz ancak kursun saat ve tarih bilgilerini giremiyoruz şu an.

Admin

Alıntı yapılan: muharrem - 31 Aralık 2019, 15:45:38 Hocam, aktif olmadan yeni kursun saat ve tarih bilgilerini nasıl gireceğiz? Acaba yeni kurs düzenlemesi ilçe onayından geldikten sonra mı kurs tarih ve saatlerini gireceğiz? Başlangıç ve bitiş tarihleri yazarak kurs plan değişikliği oluşturuyoruz ancak kursun saat ve tarih bilgilerini giremiyoruz şu an.

Hocam,

En kısa sürede kılavuzunu hazırlayıp atayım inşallah

Emrah BEKTAŞ

Alıntı yapılan: Admin - 31 Aralık 2019, 17:38:39 Hocam,

En kısa sürede kılavuzunu hazırlayıp atayım inşallah

kılavuzu hazırlayabildiniz mi hocam

Admin

Alıntı yapılan: Emrah BEKTAŞ - 04 Ocak 2020, 10:50:32 kılavuzu hazırlayabildiniz mi hocam

Maalesef Hocam. Yoğunluktan elim değmedi.

bilal47

Şu an ders öğretmenini nasıl değiştirebiliriz sistemden? Bir öğretmenimizin yerine yeni ataması yapılan bir öğretmeni nasıl tanımlayabiliriz?

Ayrıca kurs yöneticisi hangi bölümden değiştirilebilir?

Admin

Alıntı yapılan: bilal47 - 06 Şubat 2020, 14:48:43 Şu an ders öğretmenini nasıl değiştirebiliriz sistemden? Bir öğretmenimizin yerine yeni ataması yapılan bir öğretmeni nasıl tanımlayabiliriz?

Ayrıca kurs yöneticisi hangi bölümden değiştirilebilir?

Burdaki dersi izlerseniz Hocam.

2019-20120 DYK (E-Kurs) Kılavuzları

http://www.webdeogren.com/forum/201920120-dyk-ekurs-kilavuzlari-t432.0.html

bilal47

Hocam hangi video basliginda ? Ogretmen yeni geldi ilce havuzunda degil

Admin

Alıntı yapılan: bilal47 - 06 Şubat 2020, 21:38:47 Hocam hangi video basliginda ? Ogretmen yeni geldi ilce havuzunda degil
Hocam,

Siz yeni kurs planı yaparken öğretmeni ilçeden talep edeceksiniz. İlçe ekleyecek

bilal47

Hocam yani yeniden kurs plani mi hazirlayacagiz ?Biraz detay verir misiniz? Mevcut planlamaya ilce nasil ogretmen ekleyecek? Bana sistemden istek olur yapmam gerektigi soylendi.Bulamadim hicbir sekilde...Benim yapacagim islem yok mu ilce dogrudan degistirebiliyor mu?

Admin

Alıntı yapılan: bilal47 - 06 Şubat 2020, 22:48:23 Hocam yani yeniden kurs plani mi hazirlayacagiz ?Biraz detay verir misiniz? Mevcut planlamaya ilce nasil ogretmen ekleyecek? Bana sistemden istek olur yapmam gerektigi soylendi.Bulamadim hicbir sekilde...Benim yapacagim islem yok mu ilce dogrudan degistirebiliyor mu?

Hocam, Burada dersi var. İncelerseniz.

E-Kurs Öğretmen ve Ders Plan Değişikliği Dersi http://haber.webdeogren.com/dyk-gorsel-egitim-seti.html

sirinhuseyin82

Değerli öğretmen arkadaşlarım. sisteme girilen ders planını henüz onaylamadım. ders planında değişiklik yapmak istiyorum. hafta içi girilen bazı dersleri hafta sonuna almak istiyorum. hafta sonu olarak işaretlediğim zaman hafta içi saatler de görünüyor. yani ders planı değişikliğini nasıl yapabilirim. şimdiden teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar (2)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.