Reklam Alanı - 1

30 Mart – 01 Ağustos Yönetici Ve Öğretmenlerin Ek Ders Ödeme Tablosu

Başlatan Admin, 28 Mart 2020, 18:54:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

Alıntı yapılan: redkid18 - 02 Nisan 2020, 10:12:43 Durdurulan bazı eğitim faaliyetlerin uygulamaya alınması ile ilgili yazı da "İşletmelerde Mesleki Eğitim" ve "Planlama ve Bakım- Onarım Gideri"  tekrar uygulanmaya alınmıştır bu yazıya istinaden yeni ek ders tablosunun güncel hali var mı

1. Mesaja ekledik Hocam. Son hali.

Admin

Alıntı yapılan: serkan09 - 03 Nisan 2020, 11:39:02 Merhaba 01 Mayıs cuma günü ekders ödemesi yapılacak mı?Geçen senelerde olduğu gibi kesilecek mi?

1 mayıs resmi tatil olduğu için ödeme yapılmaz Hocam.

Yldrm

benim iki sorum olacaktı. 1. 23 Nisanda ek ders ödeniyor mu? 2.Halk eğitimde müdürlük yapanlar 30 saat ders ek ders alıyorlardı onlar bu dönemde kaç saat ek ders alacaklar?

Admin

Alıntı yapılan: Yldrm - 09 Nisan 2020, 14:50:13 benim iki sorum olacaktı. 1. 23 Nisanda ek ders ödeniyor mu? 2.Halk eğitimde müdürlük yapanlar 30 saat ders ek ders alıyorlardı onlar bu dönemde kaç saat ek ders alacaklar?

Burayı incelerseniz hocam.

Meb Yönetici ve Öğretmen Faaliyet Ekders Ödeme Tablosu (Kadrolu 15.12.2019) http://www.webdeogren.com/forum/meb-yonetici-ve-ogretmen-faaliyet-ekders-odeme-tablosu-kadrolu-24072019-t97.0.html

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.