Web'de Öğren - Birlikte En Doğruya

EĞİTİM-ÖĞRETİM VE İDARİ İŞLER => Eğitim-Öğretim ve İdari İşlemler => Ekders - Maaş - Fark ve Ödeme İşlemleri => Konuyu başlatan: GOgretmen - 20 Haziran 2020, 18:58:49

Başlık: Sözleşmeli öğretmenin lgs sınav görevi ek dersi idareci tarafından nasıl yazılır
Gönderen: GOgretmen - 20 Haziran 2020, 18:58:49
Sözleşmeli öğretmenin lgs sınav görevi ek dersi idareci tarafından nasıl yazılır? Mebbisten alabileceğimiz bir rapor falan var mıdır?
Başlık: Sözleşmeli öğretmenin lgs sınav görevi ek dersi idareci tarafından nasıl yazılır
Gönderen: Admin - 21 Haziran 2020, 07:23:26
Alıntı yapılan: GOgretmen - 20 Haziran 2020, 18:58:49 Sözleşmeli öğretmenin lgs sınav görevi ek dersi idareci tarafından nasıl yazılır? Mebbisten alabileceğimiz bir rapor falan var mıdır?

Sayın hocam,

Buradaki kılavuzu incelerseniz

http://www.webdeogren.com/forum/tpmod/dl=item9451
Gönderen: MuallimiFani - 21 Haziran 2020, 12:31:55
Bizim ilçede sözleşmelilerin ek ders ücretleri kadrolular gibi okul idaresince KBS'ye işlenmiyor. Biz ücretlilerinkine benzer bir çizelge hazırlayıp ilçeye veriyoruz onlar yapıyor. Sözleşmelilerin sınav görevlerini de çizelgede ki açıklamalar kısmına tek tek her oturumu, görevini ve katsayısını yazıyoruz onlar ödüyor. Ama bazen gözden kaçırıp ödemedikleri de oluyor 🙂