Web'de Öğren - Birlikte En Doğruya

EĞİTİM-ÖĞRETİM VE İDARİ İŞLER => Eğitim Haberler ve Duyuruları => Konuyu başlatan: v1olet - 25 Kasım 2020, 16:16:13

Başlık: Meb Ajanda Doğrulama Gerçekleşmedi
Gönderen: v1olet - 25 Kasım 2020, 16:16:13
Mebbise giriş yapamıyorum.Kodu doğru yazmama rağmen sürekli "Doğrulama Gerçekleşmedi! Tekrar Deneyiniz." hatası alıyorum.Telefonun saat biçimi GMT, bilgisayarın ki UTC acaba sorun bundan kaynaklı mı?
(Not:Meb anahtar döneminde girebiliyordum, telefona güncelleme geldi ve bilgisayarıma da format attım.Sonra da giremedim bir daha.
Başlık: Ynt: Meb Ajanda Doğrulama Gerçekleşmedi
Gönderen: buckunerol - 25 Kasım 2020, 16:25:55
BENDE BUGÜN UĞRAŞTIM BİR TÜRLÜ YÜKLEME OLMADI
Başlık: Ynt: Meb Ajanda Doğrulama Gerçekleşmedi
Gönderen: Admin - 25 Kasım 2020, 16:35:09
MEB Ajanda Kurulum ve Kullanım Kılavuzları

http://haber.webdeogren.com/meb-ajanda-kurulum-ve-kullanim-kilavuzlari.html
Gönderen: bilgin71 - 24 Ekim 2022, 09:05:12
Şuan bende aynı sorunu yaşıyorum. Meb Ajanda da bulunan kodu doğru yazdığım halde Doğrulama Gerçekleşmedi! Tekrar Deneyiniz. hatası alıyorum. çözümü bulan var mı acaba.
Gönderen: Admin - 11 Kasım 2022, 21:44:04
Alıntı yapılan: bilgin71 - 24 Ekim 2022, 09:05:12 Şuan bende aynı sorunu yaşıyorum. Meb Ajanda da bulunan kodu doğru yazdığım halde Doğrulama Gerçekleşmedi! Tekrar Deneyiniz. hatası alıyorum. çözümü bulan var mı acaba.

Hocam uygulamayı kaldırıp tekrar kurun. Olmazsa yeni şifre üretip giriş yapınız
Gönderen: Oguz08 - 10 Şubat 2023, 13:55:51
Ne yaparsam yapayım ''işlem gerçekleştirilemedi'' hatası alıyorum.
Uygulamayı defalarca kaldırdım. Yeni şifre ürettim vs. Ama hep aynı hatayı alıyorum. Evden bir türlü Dys'ye giremiyorum.
Böyle bir sorunla karşılaşan ve çözen varsa lütfen yardımcı olsun.

Çözdüm. Çözüm şu imiş: Meb Ajanda'dan çıkış yapın. Uygulamalardan Meb Ajanda'yı bulup önbelleği, verileri temizleyin. Ardından Meb Ajanda'ya tekrar giriş yapın. Sorun olmadan Dys açılıyor.