Web'de Öğren - Birlikte En Doğruya

EĞİTİM-ÖĞRETİM VE İDARİ İŞLER => Eğitim-Öğretim ve İdari İşlemler => Ekders - Maaş - Fark ve Ödeme İşlemleri => Konuyu başlatan: malatyalı - 25 Nisan 2021, 21:42:40

Başlık: Terfi Takip Programı - Web'de Öğren
Gönderen: malatyalı - 25 Nisan 2021, 21:42:40
657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 36. Maddesi ORTAK HÜKÜMLER a bendindeki Sınıfların öğrenim durumlarına göre giriş ve yükselebilecek derece ve kademelerine göre yükselmeyi otomatik yapmaktadır. Maaş dönemi ile çalışmaktadır. (15 - 14 aralığı)

Kullanımı :
1 - Personel sayfasında istenilen bilgiler doldurulacak. Tahsil durumu 36. Maddeye uygun doldurulacak.
2 - FORM butonu ile Yıl ve Ay seçildiği zaman terfisi gelen personeller listelenir
Her kişi tek tek kontrol edilir. Kaydet butonu tıklanır. İlk gelen "TERFİ LİSTESİNİ TEMİZLEMEK İSTİYOR MUSUNUZ? İşlem mesajına evet daha sonra gelen aynı soruya HAYIR seçilmesi önemlidir.
3 - Terfi sayfasında Makam onayı tarihi ve sayısı girildikten sonra FORM butonu tıklanır. Personel kişi kişi seçilir ve Commandbutton düğmesine tıklanır.
4 - Personel sayfasında seçilen personelin yeni derece ve kademesi ile terfi tarihi güncellenir.
5 - Son Olarak Terfi sayfasında ARŞİVE AKTAR butonu ile ARŞİV sayfasına aktarılır.

Programı indirmek için TIKLAYINIZ. (http://www.webdeogren.com/forum/tpmod/dl=item19138)