DYS Hatalar, ├ç├Âz├╝m Yollar─▒ ve Dok├╝manlar

Ba■latan Admin, 19 EylŘl 2014, 15:24:57

« ÷nceki - sonraki »

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

Admin

Son G├╝ncelleme : 20.03.2019

DYS Hatalar ve ├ç├Âz├╝m Yollar─▒

1. DYS Sayfa G├Âr├╝nt├╝lenemiyor Hatas─▒ ve ├ç├Âz├╝m├╝

2. Veri Taban─▒ ─░┼člemi Yap─▒l─▒rken Bir SQL Hatas─▒ Olu┼čtu Hatas─▒ ve ├ç├Âz├╝m├╝

3. "Pkcs11 k├╝t├╝phanesi bulunamad─▒" Hatas─▒ ├ç├Âz├╝m├╝

4. "Unable To Launch The Application" Hatas─▒ ve ├ç├Âz├╝m├╝

5. Taray─▒c─▒da Tarama Butonu Aktif De─čilse ├ç├Âz├╝m├╝

6. Aktif G├Ârevlendirmeniz Yok Hatas─▒ ├ç├Âz├╝m├╝

7. Application-Blocked Hatas─▒ ve ├ç├Âz├╝m├╝

8. Kelime ─░┼člemcide Kaybolan K─▒sayollar─▒n Geri Getirilmesi

9. Onay Listesi Hatas─▒ ve ├ç├Âz├╝m├╝

10. E-─░mza (NES) Ba┼čvuru Formu A├ž─▒l─▒rken Al─▒nan Hata ve ├ç├Âz├╝m├╝

11. Java G├╝ncelleme Hatas─▒ ve ├ç├Âz├╝m├╝

12. Yaz─▒┼čma kodu Hatas─▒ ve ├ç├Âz├╝m├╝

13. meb.jnlp Hatas─▒ ve ├ç├Âz├╝m├╝

14. Uyap Dok├╝man Edit├Âr├╝ 64 Bit Java Sorunu ve ├ç├Âz├╝m├╝

15. Yaz─▒ ve Olurlarda <...> Hatas─▒ ve ├ç├Âz├╝m├╝

16. Devre D─▒┼č─▒ B─▒rak─▒lan Komut ─░stemi Nas─▒l Aktif Edilir?

17. Masa├╝st├╝ndeki Kelime ─░┼člemci E-imza Sorunu ve ├ç├Âz├╝m├╝

18. Kelime ─░┼člemci Siyah Ekran Geliyor ve A├ž─▒lm─▒yor ├ç├Âz├╝m├╝

19. Masa├╝st├╝ndeki Kelime ─░┼člemci E-imza Sorunu ve ├ç├Âz├╝m├╝

20. Kelime ─░┼člemci Siyah Ekran Geliyor ve A├ž─▒lm─▒yor ├ç├Âz├╝m├╝

21. DYS Kelime ─░┼člemci ─░mzalamada Bekletiyorsa ├ç├Âz├╝m├╝

22. DYS'de Evrak─▒n Onaya Gelmeme Sorunu ve ├ç├Âz├╝m├╝

23. DYS Otoban "Evrakınız PDF Formatına Çevrilemiyor" Uyarısı

24. DYS Udf Tekli ve ├çoklu Yeni Logo De─či┼čtirme Program─▒

Umar─▒m faydal─▒ olur.
Mesaj─▒ Payla┼č

kahan_3548

10 Ocak 2017, 11:09:46 #1 Last Edit: 10 Ocak 2017, 11:39:33 by kahan_3548
Say─▒n hocam ekteki hatay─▒ al─▒yorum. Neyi eksik yap─▒yorum ?
┼×imdiden te┼čekk├╝rler.
Edit: Hatam─▒ buldum mesaj─▒ silebilirsiniz :) Mesaj─▒ Payla┼č

Admin

Alřntř yapřlan: kahan_3548 - 10 Ocak 2017, 11:09:46
Say─▒n hocam ekteki hatay─▒ al─▒yorum. Neyi eksik yap─▒yorum ?
┼×imdiden te┼čekk├╝rler.
Edit: Hatam─▒ buldum mesaj─▒ silebilirsiniz :)

Hocam,

Onay listesi ile kelime i┼člemcideki okul m├╝d├╝r├╝ uyu┼čmuyor. ─░kisi de ayn─▒ olursa sorun olmaz. Mesaj─▒ Payla┼č

aksaray68

Habib hocam daha ├Ânce facede bu konuyla ilgili g├Âr├╝┼čm├╝┼čt├╝k ancak ├ž├Âz├╝m malesef olmad─▒..
hp scanjet G2710 taray─▒c─▒m─▒z var ula┼čt─▒rma bakanl─▒─č─▒ taraf─▒ndan okullara da─č─▒t─▒lan taray─▒clar onunla normlade her t├╝rl├╝ tarama i┼čini rahatl─▒kla yap─▒yorum.. hatta gecen hafta yeni i┼čletim sistemime uygun(win 8.1 pro 64 bit)  driverinide y├╝kledim.. sorunsuz tarama i┼či yap─▒yor tek s─▒k─▒nt─▒m DYS E─čitim de Birim evrak kullan─▒c─▒s─▒ rol├╝ndeyken d├Âk├╝man taraya bast─č─▒m an a┼ča─č─▒ya ekledim hatay─▒ al─▒yorum.. sizin "Ekteki .javapolicy dosyas─▒n─▒  C:\Kullan─▒c─▒lar\Kullan─▒c─▒ ad─▒\ alt─▒na kopyalay─▒n─▒z."  ├ž├Âz├╝m├╝n├╝ denemek istedim ancak zaten ├Âyle bir dosyas─▒ var yenisi ile de─či┼čtirdim de─či┼čmedi..  3 ayr─▒ dll dodyas─▒ vard─▒ onlar─▒ (  C:\Windows\system32  ve  C:\Windows\SysWOW64 (klas├Âr├╝ne yap─▒┼čt─▒r─▒n) tekrardan ilgili yerlere copy paste ettim sorun gene de─či┼čmedi.. java ├Ânbellek temizleme i┼či yapt─▒m gene olmad─▒.. paketi sildim g├╝venlik duvar─▒ ve antiv├╝r├╝s├╝ devre d─▒┼č─▒ b─▒rakarak tekrar kurdum gene d├╝zelmedi..

san─▒r─▒m taray─▒c─▒yla dys e─čitim aras─▒nda bir uyu┼čmazl─▒k s├Âz konusu direk bu hatay─▒ ald─č─▒ma g├Âre olurda akl─▒n─▒za bir ├ž├Âz├╝m gelirse burdan cevab─▒n─▒z─▒ bekliyorum.. Mesaj─▒ Payla┼č

ogretmen15

selam Kurulumun ilk a┼čamasa─▒nda bu hatay─▒ veriyor. ├ž├Âz├╝m ne olabilir. ┼×imdiden te┼čekk├╝rler
Mesaj─▒ Payla┼č

Admin

Alřntř yapřlan: ogretmen15 - 24 Ocak 2017, 14:55:56
selam Kurulumun ilk a┼čamasa─▒nda bu hatay─▒ veriyor. ├ž├Âz├╝m ne olabilir. ┼×imdiden te┼čekk├╝rler

Hocam,

Son kat─▒l─▒ms─▒z Program─▒ indirin. Winrardan ├ž─▒kar─▒p Antivir├╝s├╝ devre d─▒┼č─▒ b─▒rak─▒p kurulumu yap─▒n. Sorun olmamas─▒ laz─▒m. Mesaj─▒ Payla┼č

res80

"Bu sayfa g├Âr├╝nt├╝lenemiyor" uyar─▒s─▒ veriyor dys ne yapsak olmad─▒, neden olabilir? Mesaj─▒ Payla┼č

Admin

Alřntř yapřlan: res80 - 02 Ůubat 2017, 13:23:37
"Bu sayfa g├Âr├╝nt├╝lenemiyor" uyar─▒s─▒ veriyor dys ne yapsak olmad─▒, neden olabilir?

Hocam,

Host dosyas─▒nda gerekli IP'ler olmayabilir.

─░kinci olarak da meb interneti de─čilse olabilir. Mesaj─▒ Payla┼č

nigdeli

habib hocam selamlar sayg─▒lar. okulumuzda bir bilgisayarda dys ye girilebilirken di─čerlerinde giremiyoruz.java applet y├╝kleniyor ekran─▒nda kal─▒yor bilgisayarlar. bilgisayar 64 bit. explorer 11 y├╝kl├╝. javay─▒ kald─▒r─▒p yeniden kurdum yine olmad─▒. s─▒k─▒nt─▒ ne olabilir? Mesaj─▒ Payla┼č

Admin

Alřntř yapřlan: nigdeli - 06 Ůubat 2017, 14:55:37
habib hocam selamlar sayg─▒lar. okulumuzda bir bilgisayarda dys ye girilebilirken di─čerlerinde giremiyoruz.java applet y├╝kleniyor ekran─▒nda kal─▒yor bilgisayarlar. bilgisayar 64 bit. explorer 11 y├╝kl├╝. javay─▒ kald─▒r─▒p yeniden kurdum yine olmad─▒. s─▒k─▒nt─▒ ne olabilir?

Hocam,

─░E'yi s─▒f─▒rlay─▒p ├Âyle deneyin. Yada Firefox ile ba─član─▒n. Mesaj─▒ Payla┼č

nigdeli

habib hocam te┼čekk├╝r ederim halletim ie s─▒f─▒rland─▒. bir s─▒k─▒nt─▒m─▒z da taray─▒c─▒y─▒ g├Ârm├╝yor bunun i├žin ne yap─▒labilir? taray─▒c─▒ brother mfc.usb ye tiff olarak tarama yap─▒yor fakat usb den sisteme taranan evrak─▒ ekledi─čimiz ve say─▒ ald─▒─č─▒m─▒z halde evrak─▒ g├Âr├╝nt├╝leyemiyoruz.usb olmadan bu yaz─▒c─▒ ile direkt tarama yap─▒labilir mi? Mesaj─▒ Payla┼č

Admin

Alřntř yapřlan: nigdeli - 07 Ůubat 2017, 16:52:06
habib hocam te┼čekk├╝r ederim halletim ie s─▒f─▒rland─▒. bir s─▒k─▒nt─▒m─▒z da taray─▒c─▒y─▒ g├Ârm├╝yor bunun i├žin ne yap─▒labilir? taray─▒c─▒ brother mfc.usb ye tiff olarak tarama yap─▒yor fakat usb den sisteme taranan evrak─▒ ekledi─čimiz ve say─▒ ald─▒─č─▒m─▒z halde evrak─▒ g├Âr├╝nt├╝leyemiyoruz.usb olmadan bu yaz─▒c─▒ ile direkt tarama yap─▒labilir mi?

Yap─▒labilir Hocam. Ayr─▒ca normal tiff olarak taray─▒p sisteme aktarabilirsiniz. Mesaj─▒ Payla┼č

nigdeli

g├╝nayd─▒n habib hocam. peki yaz─▒c─▒y─▒ yeniden tan─▒tmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum bunun d─▒┼č─▒nda dys ile ilgili herhangi bir ┼čey yapmaya l├╝zum var m─▒? Mesaj─▒ Payla┼č

Admin

Alřntř yapřlan: nigdeli - 08 Ůubat 2017, 08:31:25
g├╝nayd─▒n habib hocam. peki yaz─▒c─▒y─▒ yeniden tan─▒tmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum bunun d─▒┼č─▒nda dys ile ilgili herhangi bir ┼čey yapmaya l├╝zum var m─▒?

Hocam,

Yaz─▒c─▒ ├žok fonksiyonluysa taray─▒c─▒ s├╝r├╝c├╝s├╝n├╝ ayr─▒ca twain s├╝r├╝c├╝s├╝n├╝ de y├╝klemeniz gerekiyor. Mesaj─▒ Payla┼č

kemalex1907

Habib hocam kolay gelsin. Hosts dosya ayar─▒n─▒ yapmam─▒za ra─čmen dys.meb.gov.tr ye girmiyor sayfa hata veriyor ama dys e─čitim sayfas─▒na giri┼č yap─▒yor. Bu sorunu nas─▒l ├ž├Âzebiliriz? Mesaj─▒ Payla┼č

Payla┼č delicious Payla┼č digg Payla┼č facebook Payla┼č furl Payla┼č linkedin Payla┼č myspace Payla┼č reddit Payla┼č stumble Payla┼č technorati Payla┼č twitter

TinyPortal 2.0.0 © 2005-2020