Reklam Alanı - 1

Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği Taslağı

Başlatan abdullahbozok, 18 Temmuz 2020, 13:58:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

abdullahbozok

Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği Taslağında konusunda çalışma yaptığı söyleniyor.

Yeni yönetmelik taslağına göre Okul Müdürü ve Müdür Yardımcılarına " Eğitim Yönetimi Sertifikası veya Eğitim Yönetimi alanında Tezli yüksek Lisans şartı getirilirken, taslakta göze çarpan değişikliklerden birisi de Sözlü Sınavın kaldırılması görünüyor.

Yine taslağa göre ilk defa atamalar için sınav + Ek1 puanı öngörülürken, yeniden atamalar için ise sadece EK1 ( Eğitim Yönetimi Sertifikasını almak şartı ile ) değerlendirme kriteri olduğu görünüyor.

Taslağın henüz netleşmediği ve Ek1 değerlendirme formu üzerinde çalışıldığı duyumlar arasında

YÖNETMELİK TASLAĞINI PDF OLARAK İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EK1 FORM TASLAĞINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

.

İmzamız Karakterimizdir...
www.webdeogren.com
www.webdeogren.com/forum

furkanyurt

hocamn ikinci bağlantıdaki ADMİN yazısını silmeniz gerekiyor.

neslihan10511051

Ek 1 taslağında sorun mu var acaba yönetmeliği indirdim ama o açılmıyor @abdullahbozok

yorgun

abdullahbozok

www.webdeogren.com
www.webdeogren.com/forum

abdullahbozok

Alıntı yapılan: neslihan10511051 - 12 Ağustos 2020, 14:45:24 Ek 1 taslağında sorun mu var acaba yönetmeliği indirdim ama o açılmıyor @abdullahbozok

bi sorun görünmüyor. pdf açıcı le açın ya da pc de açın

www.webdeogren.com
www.webdeogren.com/forum

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.