Reklam Alanı - 1

DYS Yardımlaşma Bölümü

Başlatan habibocak, 05 Temmuz 2019, 09:14:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

FEVER45

habibocak hocam günaydınlar iyi sabahlar.
dys'ye  Okul müdürü ile müdür yardımcısı aynı anda giremiyor.
tüm yüklemeler tamamlanıyor dys açılıyor ama donup kalıyor.
ip çakışması var büyük ihtimalle?
nasıl bir çözüm yolu bulabiliriz?
şimdiden teşekkürkler...

Admin

Alıntı yapılan: FEVER45 - 05 Aralık 2019, 11:29:41 habibocak hocam günaydınlar iyi sabahlar.
dys'ye  Okul müdürü ile müdür yardımcısı aynı anda giremiyor.
tüm yüklemeler tamamlanıyor dys açılıyor ama donup kalıyor.
ip çakışması var büyük ihtimalle?
nasıl bir çözüm yolu bulabiliriz?
şimdiden teşekkürkler...

Hocam,

DYS'de herkesin ayrı kullanıcısı olur ve herkes onunla girer. Kullanıcınız yoksa okul müdürü yada ilçe mem tanımlasın Hocam.

selman61

'Kullanıcı Arayüzüne Nesnelerin Getirilmesinde Hata Oluştu'. Uyarısı alıyorum nasıl düzeltebilirim bu hatayı. teşekkür ederim

Admin

Alıntı yapılan: selman61 - 06 Aralık 2019, 09:40:27 'Kullanıcı Arayüzüne Nesnelerin Getirilmesinde Hata Oluştu'. Uyarısı alıyorum nasıl düzeltebilirim bu hatayı. teşekkür ederim

Linteki işlemi yaparsanız hocam.

DYS'de "Kullanıcı arayüzüne nesnelerin getirilmesinde hata oluştu." Uyarısı

http://www.habibocak.com/sorular/dys-de-kullanici-arayuzune-nesnelerin-getirilmesinde-hata-olustu-uyarisi

Yusuf Ozan

Arkadaşlar günaydın. Okulumuza kömür geldi, DYS üzerinden ne kadar geldiğini yazıp yollayacağız. Dosya numarası kaç yazmalıyım ?

gazili0606

Alıntı yapılan: Yusuf Ozan - 06 Aralık 2019, 11:18:58 Arkadaşlar günaydın. Okulumuza kömür geldi, DYS üzerinden ne kadar geldiğini yazıp yollayacağız. Dosya numarası kaç yazmalıyım ?

841.01.01

slm6767

arkadaşlar günaydın dys de erişim problemi yaşayan var mı

Admin

Alıntı yapılan: slm6767 - 09 Aralık 2019, 10:03:15 arkadaşlar günaydın dys de erişim problemi yaşayan var mı

Hocam,

Haftasonu güncelleme yapıldı. Şu an herkes onu indirmeye çalışınca sistem aşırı yavaş. Gün içinde düzelecektir.

efresyap26

hocam dys ile ilgili malum yaşanan sıkıntılardan dolayı ne indirmemiz gerekiyor. Formu okudum ama atladım herhalde cevabı göremedim. Teşekkür ederim şimdiden hocam

Admin

Alıntı yapılan: efresyap26 - 09 Aralık 2019, 11:00:09 hocam dys ile ilgili malum yaşanan sıkıntılardan dolayı ne indirmemiz gerekiyor. Formu okudum ama atladım herhalde cevabı göremedim. Teşekkür ederim şimdiden hocam

Hocam,

DYS'yi sadece açmaya çalışmanız yeterli. O kendisi günceller. Hata verirse aralıklarla giriş yapın.

efresyap26

teşekkürler hocam iyi çalışmalar

Admin

Alıntı yapılan: efresyap26 - 09 Aralık 2019, 13:28:43 teşekkürler hocam iyi çalışmalar

Rica ederim Hocam.

bagsl

Alıntı yapılan: Admin - 09 Aralık 2019, 11:21:54 Hocam,

DYS'yi sadece açmaya çalışmanız yeterli. O kendisi günceller. Hata verirse aralıklarla giriş yapın.

Sorun hala devam ediyor dys açılmıyor kaldırıp tekrarmı kursam ?

Admin

Alıntı yapılan: bagsl - 11 Aralık 2019, 10:55:38 Sorun hala devam ediyor dys açılmıyor kaldırıp tekrarmı kursam ?

Hocam,

Katılımsız 8.231 i direk kurun.

http://www.webdeogren.com/dys-ile-ilgili-program-ve-dokumanlar/

chaos55

DYS excel ekli dosyaların içeriğini görüntüleyemiyorum excel boş açılıyor , çözümü olan arkadaş var mı

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.