Reklam Alanı - 1

DYS Hatalar, Çözüm Yolları ve Dokümanlar

Başlatan habibocak, 05 Temmuz 2019, 09:47:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nrmhmt1

Alıntı yapılan: Admin - 26 Aralık 2019, 11:42:44 Hocam,

Denetim Masası + Java + Settings + Delete files buradan java önbelleği temizlerseniz.

Hocam bu sorunla bizim kurumda 2 bilgisayarda var önerdiğiniz yönetemi denedim fakat aynı hatayı tekrar alıyorum ne yapmamı önerirsiniz ?

Admin

Alıntı yapılan: nrmhmt1 - 12 Mart 2020, 13:40:31 Hocam bu sorunla bizim kurumda 2 bilgisayarda var önerdiğiniz yönetemi denedim fakat aynı hatayı tekrar alıyorum ne yapmamı önerirsiniz ?

Katılımsız 8.121 kurup bir denerseniz Hocam.

http://www.webdeogren.com/dys-ile-ilgili-program-ve-dokumanlar/

nrmhmt1

Alıntı yapılan: Admin - 12 Mart 2020, 15:25:19 Katılımsız 8.121 kurup bir denerseniz Hocam.

http://www.webdeogren.com/dys-ile-ilgili-program-ve-dokumanlar/

Hocam bu programı kurtmak ıstedıgımde : komut işlemi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakılmıştır.

kurulamıyor başka öneriniz varmı?

Admin

Alıntı yapılan: nrmhmt1 - 13 Mart 2020, 09:21:53 Hocam bu programı kurtmak ıstedıgımde : komut işlemi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakılmıştır.

kurulamıyor başka öneriniz varmı?

Hocam,

Bilgisayarınıza virüs bulaşmış. 11. Maddedeki işlemi yaparsanız.

http://www.webdeogren.com/forum/dys-hatalar-cozum-yollari-ve-dokumanlar-t164.0.html

Mkaraman

veritabanı SQL hatasını nasıl düzeltebilirim acaba evde dys kullanmak için bilgisayara yükledim sürekli bu hatayı veriyor.

Admin

Alıntı yapılan: Mkaraman - 18 Mart 2020, 13:45:35 veritabanı SQL hatasını nasıl düzeltebilirim acaba evde dys kullanmak için bilgisayara yükledim sürekli bu hatayı veriyor.

Sayın Hocam.

DYS eğitim sayfasından giriyorsunuz. dys.meb.gov.tr den giriş yapın.

salkimtas

Hocam selamlar,
Diskten ekle butonuna bastığımızda uzun bir bekleme süresiyle karşılaşıyoruz. Bekledikten sonra açılan pencereyi kapatıp tekrar diskten ekle butonuna bastığımızda bu bekleme süresi olmuyor. Bu bekleme süresi problemini nasıl çözebiliriz? Teşekkürler.

Admin

Alıntı yapılan: salkimtas - 11 Eylül 2023, 17:38:07 Hocam selamlar,
Diskten ekle butonuna bastığımızda uzun bir bekleme süresiyle karşılaşıyoruz. Bekledikten sonra açılan pencereyi kapatıp tekrar diskten ekle butonuna bastığımızda bu bekleme süresi olmuyor. Bu bekleme süresi problemini nasıl çözebiliriz? Teşekkürler.

Dosya boyutundan olabilir Hocam.

salkimtas

Alıntı yapılan: Admin - 13 Eylül 2023, 10:20:30 Dosya boyutundan olabilir Hocam.
Ufak boyutlarda yaptı hocam. Teşekkürler.

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.