Reklam Alanı - 1

2019 Eylül Mesleki Çalışmalardaki Hizmetiçi Eğitimler Belirlendi.

Başlatan Admin, 27 Ağustos 2019, 11:22:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

2019 Eylül Mesleki Çalışmalardaki Hizmetiçi Eğitimler Belirlendi.

2019 Eylül Mesleki Çalışma Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

Hizmetiçi Eğitimleri Pdf olarak indirmek için TIKLAYINIZ.

1) Oryantiring Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

2) Doğa Yürüyüşü (Yaz) Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

3) Masal Anlatıcılığı Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

4) Müze Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

5) Zekâ  Oyunları Uygulamaları Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

6) Akıl ve Zekâ Oyunları Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

7) Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Yöneticilerinin Mesleki Becerilerinin Gelişimi Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

8-Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenlerinin Rehberlik Becerilerinin Geliştirilmesi Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

9) Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Türkçenin İkinci Dil Olarak Öğretilmesine Yönelik Öğretmen Kapasitesinin Güçlendirilmesi Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

10) Eğitimde Drama Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

11) Türkçe'nin Kullanımı ve  Diksiyon Eğitimi Kursu Programını indirmek için TIKLAYINIZ.

hakanline

Zeka oyunları ve müze eğitimi istiyoruz

Admin

Alıntı yapılan: hakanline - 27 Ağustos 2019, 13:07:25 Zeka oyunları ve müze eğitimi istiyoruz

Bulunduğunuz ilçe MEM'e başvurabilirsiniz Hocam.

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.