Reklam Alanı - 1

E-Okul Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Başlatan Admin, 13 Ocak 2020, 21:14:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

13 Ocak 2020, 21:14:19 Son düzenlenme: 15 Ocak 2020, 10:00:26 Admin
E-Okul Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

1. Davranış notlarını giremiyorum?

Cevap:

- Davranış notlarını sadece öğretmen kullanıcısı girebilir.

- Öğretmene kullanıcı tanımlanır ve mutlaka T.C. kimlik kısıtlaması yapılır.

- Öğretmen Kurum İşlemleri + Şube ekleden Sınıf/Şube öğretmeni olarak seçilir.

- Ders işlemlerinden öğretmen mutlaka girdiği derslere eklenir.

- Okul idaresi tarafından ders programı yapılmalıdır.

2. Sosyal Etkinlikler Modülüne öğrencilerin etkinlikleri girilip onaylanmasına rağmen Sosyal Etkinlikler Karnesi çıkmıyor?

Cevap: Fotoğrafı olmayan Öğrencinin Sosyal Etkinlikler Karnesi çıkmamaktadır.

YUSUFU

DEĞERLİ ARKADAŞLAR KANSER RAHATSIZLIĞI SEBEBİYLE UZUN SÜRELİ RAPORLU VE OKULA GELMESİ SAĞLIĞINI OLUMSUZ ETKİLER ŞEKLİNDE RAPORU OLAN BİR ÖĞRENCİMİZ VAR OKULUN İLK 1 BUÇUK AYI OKULA GELDİ. YAZILI NOTLARINI BOŞ MU BIRAKALIM YOKSA "G" Mİ YAZALIM? CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Admin

Alıntı yapılan: YUSUFU - 14 Ocak 2020, 10:32:35 DEĞERLİ ARKADAŞLAR KANSER RAHATSIZLIĞI SEBEBİYLE UZUN SÜRELİ RAPORLU VE OKULA GELMESİ SAĞLIĞINI OLUMSUZ ETKİLER ŞEKLİNDE RAPORU OLAN BİR ÖĞRENCİMİZ VAR OKULUN İLK 1 BUÇUK AYI OKULA GELDİ. YAZILI NOTLARINI BOŞ MU BIRAKALIM YOKSA "G" Mİ YAZALIM? CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Evde eğitim almıyorsa boş bırakın Hocam. Sürekli devamsızdır.

GÜLTEN AR

E okul bir sınıftaki sadece belli öğrencilerde devamsızlık listesini görüntülemek isteyince bağlantı koptu diye sayfadan atıyor çözümünü bilen var mı günlük devamsızlık girişinden girip kontrol ediyorum aynı sınıfta bir öğrenci için listeleme yaparken diğerinde yapmıyor

Admin

Alıntı yapılan: GÜLTEN AR - 22 Ocak 2020, 23:17:59 E okul bir sınıftaki sadece belli öğrencilerde devamsızlık listesini görüntülemek isteyince bağlantı koptu diye sayfadan atıyor çözümünü bilen var mı günlük devamsızlık girişinden girip kontrol ediyorum aynı sınıfta bir öğrenci için listeleme yaparken diğerinde yapmıyor

sadece bir öğrencide mi hata veriyor?

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.