Reklam Alanı - 1

Mevzuatlarıyla 16-20 Mart ve 23-27 Mart İdari İzninde Ekders Girişleri Nasıl Olacak?

Başlatan Admin, 14 Mart 2020, 09:19:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

16-20 Mart ve 23-27 Mart İdari İzninde Ek Ders Girişleri Nasıl Olacak?

Pdf halini indirmek için TIKLAYINIZ.

16 - 20 Mart ( Öne çekilen ara tatil seminer haftası ) ve 23 - 27 Mart ( İdari izinli olunan hafta ) tarihlerinde yönetici ve öğretmenlerin ek ders ücretlerinin nasıl ödeneceği konusunda akıllarda soru işaretleri oluşmuştur. Bu kapsamda ek ders girişlerine ilişkin veri girişleri açıklamalar doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

MEB Güncel Görüş Yazıları ve Önemli Yazılar Arşivi

http://www.webdeogren.com/forum/meb-gorus-yazilari-arsivi-t477.0.html

simonbolivar

Hafta içi DYK ödenecek mi?

Admin

aalkan

hocam müdürler 24+4 , müdür yardımcıları 19+1 mi olacak bu iki haftalarda

Admin

Alıntı yapılan: aalkan - 19 Mart 2020, 12:53:50 hocam müdürler 24+4 , müdür yardımcıları 19+1 mi olacak bu iki haftalarda

Müdür 24 başka ekdersi yoksa

Müdür yardımcısı 19 başka ekdersi yoksa

aalkan

tamam hocam yukarıdaki 23-27 mart haftasının yazısının 6. maddesine nazaran sormuştum normalde o kadar yazıyoruz.teşekkürler

Admin

Alıntı yapılan: aalkan - 19 Mart 2020, 16:21:00 tamam hocam yukarıdaki 23-27 mart haftasının yazısının 6. maddesine nazaran sormuştum normalde o kadar yazıyoruz.teşekkürler

Rica ederim Hocam.

tulparsus

Hocam seminer haftası 3. maddede pdf önizlemesinde ikili eğitimden 2 saat ekders ücretinin alınacağı yazıyor fakat pdf yi indirip baktığımızda alınmayacak yazıyor. Doğrusu nedir acaba?

Admin

Alıntı yapılan: tulparsus - 19 Mart 2020, 19:14:28 Hocam seminer haftası 3. maddede pdf önizlemesinde ikili eğitimden 2 saat ekders ücretinin alınacağı yazıyor fakat pdf yi indirip baktığımızda alınmayacak yazıyor. Doğrusu nedir acaba?

Pdf'yi düzelttim Hocam. İlginize teşekkür ederim.

zed026

pdf için teşekkürler , 30-31 mart için ekders girişi nasıl olacak  acaba?

Admin

Alıntı yapılan: zed026 - 19 Mart 2020, 22:57:35 pdf için teşekkürler , 30-31 mart için ekders girişi nasıl olacak  acaba?

Hafta bütünlüğünden dolayı gelecek ay hocam.

tulparsus

Alıntı yapılan: Admin - 19 Mart 2020, 22:12:55 Pdf'yi düzelttim Hocam. İlginize teşekkür ederim.

Bilgilendirmeleriniz için biz teşekkür ederiz hocam

Admin

Alıntı yapılan: tulparsus - 20 Mart 2020, 11:54:58 Bilgilendirmeleriniz için biz teşekkür ederiz hocam

Rica ederiz Hocam.

hakand

hafta içi dyk ek derslerinin ödenmesi hafta sonlarının ise ödenmemesi haksızlık değil mi hocam? ya hepsi ödensin ya da hiçbiri

bymuki

16-20 MART HAFTASINDA 12 SAAT DERSE GİREN İDARECİLERE +6 ÖDENECEK Mİ ? MADDE BİRAZ KAFA KARIŞTIRDI

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.