Reklam Alanı - 1

DYS Yardımlaşma Bölümü

Başlatan habibocak, 05 Temmuz 2019, 09:14:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

Alıntı yapılan: chaos55 - 24 Aralık 2019, 15:55:32 DYS excel ekli dosyaların içeriğini görüntüleyemiyorum excel boş açılıyor , çözümü olan arkadaş var mı

Normal Masaüstünde bir excel dosyasında sağa tıklayıp birlikte aç deyip excel ile açın. DYS'deki excel dosyaları da açılır.

chaos55

Alıntı yapılan: Admin - 24 Aralık 2019, 16:06:37 Normal Masaüstünde bir excel dosyasında sağa tıklayıp birlikte aç deyip excel ile açın. DYS'deki excel dosyaları da açılır.
hocam dys eklerinde direk tıklayınca word pdf dosyalarını açıyor  ama excelde içi boş gri ekran geliyor , ben dosyayı dysden masaüstüne kaydediyorum daha sonra exceli açıp dosya açtan açabiliyorum, bununla ilgili bi ayar okudum,dosya>secenekler>gelişmiş>dinamik veri değişimi kullanan diğer uygulamaları yoksay yazan kutucuğu kaldır düzelir diye okudum denedim ama olmadı çözemedim bir türlü

Admin

Alıntı yapılan: chaos55 - 31 Aralık 2019, 13:59:38 hocam dys eklerinde direk tıklayınca word pdf dosyalarını açıyor  ama excelde içi boş gri ekran geliyor , ben dosyayı dysden masaüstüne kaydediyorum daha sonra exceli açıp dosya açtan açabiliyorum, bununla ilgili bi ayar okudum,dosya>secenekler>gelişmiş>dinamik veri değişimi kullanan diğer uygulamaları yoksay yazan kutucuğu kaldır düzelir diye okudum denedim ama olmadı çözemedim bir türlü

Hocam,

Normal masaüstündeki bir excel dosyayını çift tıklayınca açıyor mu?

Şuayip ERDOĞAN

Değerli Arkadaşlar bir sorum olacak....
DYS yazı yazmak için evrağı hazırlıyorum e-imza ile imzala diyorum şifre istiyor şifreyi giriyorum dönüyor dönüyor....fakat imzalamıyor. Başka bilgisarda  yine aynı e-imza ile imzalayabiliyorum. Sorunun ne olduğunu bir türlü bulamadı iki gündür uğraşıyorum Yardımcı olursanız sevinirim

Admin

Alıntı yapılan: Şuayip ERDOĞAN - 13 Şubat 2020, 09:44:22 Değerli Arkadaşlar bir sorum olacak....
DYS yazı yazmak için evrağı hazırlıyorum e-imza ile imzala diyorum şifre istiyor şifreyi giriyorum dönüyor dönüyor....fakat imzalamıyor. Başka bilgisarda  yine aynı e-imza ile imzalayabiliyorum. Sorunun ne olduğunu bir türlü bulamadı iki gündür uğraşıyorum Yardımcı olursanız sevinirim

10. Maddedeki işlemi yaparsanız hocam

http://www.webdeogren.com/forum/dokuman-yonetim-sistemi-eimza/dys-hatalar-cozum-yollari-ve-dokumanlar-t164.0.html

Admin

kadir_44

E-imza da imzalama işlemi yaptıktan sonra sertifika üretimi hatalı benzeri hata veriyor.

Admin

Alıntı yapılan: kadir_44 - 09 Mart 2020, 10:15:39 E-imza da imzalama işlemi yaptıktan sonra sertifika üretimi hatalı benzeri hata veriyor.

Sertifika bozuk diye uyarı veriyorsa eski kartın süresi bitmiştir. Yeni kartı taktıysanız süresi gelmemiştir.

Benzer Başlıklar (5)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.