Reklam Alanı - 1

2019-2020 Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Bilgi Paylaşım Bölümü

Başlatan habibocak, 07 Temmuz 2019, 12:22:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zaad

Merhabalar....e-klavuzun GENEL ESASLAR kısmı 1.3 maddesinde; Açılması uygun görülen kursların, e-Kurs Modülü üzerinden alınacak kurs onay çizelgeleri millî eğitim müdürlüğünce onaylanır.  deniliyor. Kurs onay çizelgesini modülden alabilen var mı?

Admin

Alıntı yapılan: zaad - 03 Ekim 2019, 12:30:48 Merhabalar....e-klavuzun GENEL ESASLAR kısmı 1.3 maddesinde; Açılması uygun görülen kursların, e-Kurs Modülü üzerinden alınacak kurs onay çizelgeleri millî eğitim müdürlüğünce onaylanır.  deniliyor. Kurs onay çizelgesini modülden alabilen var mı?

Henüz eklenmedi hocam.

sinan26tr

Merhabalar. Ögretmemlere dyk ile beraber 40 saatten fazla ders verebilir miyiz? Bunula ilgili resmi bir yazı varsa paylaşabilir misiniz?

10minutes

Raporlama menüleri ne zaman gelecek acaba? ilçe raporları istiyor ama yüzlerce cocugun bilgisini nasıl cıkaralım.

lütfen yetkililer iletin hocam.

gazili0606

Duyuru---Kurs Onay Çıktısı Kurs Öğrenci İşlemlerinden çıktısı alınacak kurslar seçilerek YAZDIR butonuyla onay çıktısı alınabilir.

bilal47

Arkadaslar cozemedik bir turlu su isi...2 kurs ogretmen degisikligi sebebiyle yeni kurs planiyla ilce onayina sunulmustu.Sonra bu kurslarin kapatilmasi durumu olustu.Ben ilce onaylamadan iptal kurs kapat kismindan kapatmistim.Sonra ilce yeniden ogretmen tanimlamis ve benim sistemimde kapatilan kurslar icerisinde gozukse de raporlamada kapatilan diye yazmiyor.Onay islerimde de gozukmuyor kurslar...Detaylara girdigimde yeni kurs planinin yaninda onay bekliyor yaziyor.Halbuki saat gun tanimlama islemi yaptirmiyor hic.Aktif kurs olarak kabul etmiyor.Plan kisminda yildiz var ve eksik yaziyor.Simdi nasil bu kurslari sistemden kapatildi gosterecegiz?Lutfen yardim

Admin

Alıntı yapılan: bilal47 - 12 Şubat 2020, 10:08:25 Arkadaslar cozemedik bir turlu su isi...2 kurs ogretmen degisikligi sebebiyle yeni kurs planiyla ilce onayina sunulmustu.Sonra bu kurslarin kapatilmasi durumu olustu.Ben ilce onaylamadan iptal kurs kapat kismindan kapatmistim.Sonra ilce yeniden ogretmen tanimlamis ve benim sistemimde kapatilan kurslar icerisinde gozukse de raporlamada kapatilan diye yazmiyor.Onay islerimde de gozukmuyor kurslar...Detaylara girdigimde yeni kurs planinin yaninda onay bekliyor yaziyor.Halbuki saat gun tanimlama islemi yaptirmiyor hic.Aktif kurs olarak kabul etmiyor.Plan kisminda yildiz var ve eksik yaziyor.Simdi nasil bu kurslari sistemden kapatildi gosterecegiz?Lutfen yardim

Hocam,

İl Ölçme ile görüşün Bakanlığa iletsin.

download19

ikinci dönem gelen öğretmen kurs açamıyor mu? Ya da nasıl bir yol izlememiz lazım kurs açmak için?

Admin

Alıntı yapılan: download19 - 14 Şubat 2020, 14:15:10 ikinci dönem gelen öğretmen kurs açamıyor mu? Ya da nasıl bir yol izlememiz lazım kurs açmak için?

Açabilir. Yeni plan yapıp ilçeden talep edeceksiniz.

Destekleme ve Yetiştirme Kurs Kılavuz ve Dersleri

http://haber.webdeogren.com/destekleme-ve-yetistirme-kurs-kilavuz-ve-dersleri.html

gazili0606

E-kurs da Kullanıcı girişinde hata oluştu...:711*3 böyle bir hata alıyoruz sebep ne olabilir??

Admin

Alıntı yapılan: gazili0606 - 19 Ağustos 2020, 14:59:57 E-kurs da Kullanıcı girişinde hata oluştu...:711*3 böyle bir hata alıyoruz sebep ne olabilir??

Sayın Hocam,

Hata veren kişi görevlendirme mi?

gazili0606

Alıntı yapılan: Admin - 20 Ağustos 2020, 09:37:28 Sayın Hocam,

Hata veren kişi görevlendirme mi?

evet hocam görevlendirme

Admin

Alıntı yapılan: gazili0606 - 20 Ağustos 2020, 14:03:14 evet hocam görevlendirme

Hocam ilçe görevlendirmesini girmemiştir.

gazili0606

Alıntı yapılan: gazili0606 - 20 Ağustos 2020, 14:03:14 evet hocam görevlendirme
Alıntı yapılan: Admin - 20 Ağustos 2020, 14:41:38 Hocam ilçe görevlendirmesini girmemiştir.
Teşekkürler hocam mebbis de görevlendirmesi işlenmiş

Admin

Alıntı yapılan: gazili0606 - 20 Ağustos 2020, 14:47:19 Teşekkürler hocam mebbis de görevlendirmesi işlenmiş

O zaman Müdür Vekili girmişlerdir. Müdür olarak girsinler.

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.