Reklam Alanı - 1

2019-2020 Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Bilgi Paylaşım Bölümü

Başlatan habibocak, 07 Temmuz 2019, 12:22:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

Alıntı yapılan: musicopat - 28 Eylül 2019, 19:44:34 Hayırlı akşamlar sayın hocalarım.
DYK kurs sınıfları oluştururken kurs yetkilisi olarak başka güne bir öğretmeni eklemek istiyorum ama eklenmiyor galiba bilgisi olan var mı acaba.

Sayın hocam,

Kurs yöneticisi okul müdürüdür. Öğretmen olmaz

Admin

Alıntı yapılan: musicopat - 28 Eylül 2019, 23:23:33 Sayın hocam, DYK da ben pazar günü gideceğim kurs yöneticisi olarak.
Cumartesi günü gitmek istemiyorum o yüzden Cumartesi dersi olan bir öğretmene kurs yöneticiliğini vermek istiyorum.
Bunun için yapabileceğim bişey yok mu bilgi verirseniz çok sevinirim lütfen

Sayın hocam,

Yönergeye göre maalesef

muratxx1988

Habib Bey, okulumuzda sözleşmeli atanıp ücretli başlattığımız öğretmenimiz dyk için e devletten başvuru yapıp milli eğitime dilekçesini verdi. Bizde kurs planlamasında ona Sınıf ayırdık. Şimdi kurs planlamasında öğretmensiz seçip kaydettik ilçeye ihtiyaç olarak bildirdik, fakat ders programında öğretmen seçilmediği için kaydetmiyor. Bundan sonra nasıl yol izleyeceğiz.

hkck42

Hocam saygılar sunuyorum. Kurs planımızı başarılı bir şekilde yaptık cuma günü müdürümüz onay verdi(kalem işareti olan kısımlardan). Ancak bugün Şube müdürü kursun görünmediğini söylüyor olabilir mi böyle bir şey. Okul müdürü de bugün baktığında onay sayfanda herhangi bir verinin olmadığından bahsediyor. Ben onay verdiği için Şube müdürüne düştüğünden göremiyorsunuzdur dedim. Yanlış mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim

SoSYoPaT

DYK MÜDÜR ONAY KISMINDA ''  Oracle.DataAccess.Client.OracleException ORA-04068: paketlerinin içinde bulundukları durum atıldı ORA-04061: mevcut package body "EKURS.PAC_EKURS_SAVE" durumu geçersiz kılındı ORA-04065: yürütülmedi, package body '' ŞEKLİNDE HATA ALIYORUM. ÇÖZÜM YOLU NEDİR ?

Deniz89

Alıntı yapılan: Admin - 28 Eylül 2019, 22:18:18
Alıntı yapılan: Deniz89 - 23 Eylül 2019, 18:36:52
Alıntı yapılan: Deniz89 - 23 Eylül 2019, 18:36:14 Merhaba ben kendim ilkokulda görev yaptığım için kurs açmak adına bi okul seçtim ve  tercih dışı bölümünü de işaretledim. O okulun da ingilizcecisi varmış galiba .Herhangi bir dönüş de almadım başka  bi okuldan. Şu aşamada havuza düştüğüm halde bana okul çıkmamış mı demek oluyor?  Niğde'deyim.

En geç ne zaman belli olur acaba

Sayın hocam,

En geç pazartesi
herhangi bir dönüş yapılmadı hocam sanırım Niğde'de ihtiyaç sahibi okul yok ingilizce'de..

Admin

Alıntı yapılan: Deniz89 - 30 Eylül 2019, 19:34:44
Alıntı yapılan: Admin - 28 Eylül 2019, 22:18:18
Alıntı yapılan: Deniz89 - 23 Eylül 2019, 18:36:52
Alıntı yapılan: Deniz89 - 23 Eylül 2019, 18:36:14 Merhaba ben kendim ilkokulda görev yaptığım için kurs açmak adına bi okul seçtim ve  tercih dışı bölümünü de işaretledim. O okulun da ingilizcecisi varmış galiba .Herhangi bir dönüş de almadım başka  bi okuldan. Şu aşamada havuza düştüğüm halde bana okul çıkmamış mı demek oluyor?  Niğde'deyim.

En geç ne zaman belli olur acaba

Sayın hocam,

En geç pazartesi
herhangi bir dönüş yapılmadı hocam sanırım Niğde'de ihtiyaç sahibi okul yok ingilizce'de..
Büyük ihtimal Hocam.

Okullar talepte bulunmamıştır. O yüzden görevlendirme yapılamamamıştır. Belki yarın isteyen olur.

10minutes

Acık kursa ogrencı ekleme bıttı mı ? Kurs planlarınd ayanlışlık yapanlar var acaba nasıl cozülecek? Ogrencı lıstesı cıkmıyormuş

Admin

Alıntı yapılan: 10minutes - 30 Eylül 2019, 22:32:06 Acık kursa ogrencı ekleme bıttı mı ? Kurs planlarınd ayanlışlık yapanlar var acaba nasıl cozülecek? Ogrencı lıstesı cıkmıyormuş

Sayın Hocam,

Açık kursa başvuran öğrenciler hala eklenebiliyor. Kursu silip tekrar eklerseniz sorun kalmaz Hocam.

Muhammedyasin

Kolay gelsin arkadaşlar.
DYK da 12 şubemiz var. Yönergeye göre kurs müdür dışında iki müdür yardımcısı isteniyor ama okulda tek müdür yardımcısıyım.Bir kaç sorum olacak bununla ilgili;
1-)Öğretmenlerden herhangi birini müdür yardımcısı olarak atayabilir miyiz ve yönetici ek dersi alabilir mi ?
2-)Müdür daha önceden yönetim istemiyor yardımcıya bırakabiliyordu bu mümkün mü ?
3-)2 müdür yardımcısı 1 normal 1 tane öğretmen olmak üzere aynı gün geldiğinde ikisine de ek ders yazılır mı.

Admin

Alıntı yapılan: Muhammedyasin - 01 Ekim 2019, 16:36:29 Kolay gelsin arkadaşlar.
DYK da 12 şubemiz var. Yönergeye göre kurs müdür dışında iki müdür yardımcısı isteniyor ama okulda tek müdür yardımcısıyım.Bir kaç sorum olacak bununla ilgili;
1-)Öğretmenlerden herhangi birini müdür yardımcısı olarak atayabilir miyiz ve yönetici ek dersi alabilir mi ?
2-)Müdür daha önceden yönetim istemiyor yardımcıya bırakabiliyordu bu mümkün mü ?
3-)2 müdür yardımcısı 1 normal 1 tane öğretmen olmak üzere aynı gün geldiğinde ikisine de ek ders yazılır mı.

Sayın Hocam.

1. Öğretmenler kurs yöneticisi olarak görevlendirilmez.

2. Yönergeye göre kurs yöneticisi okul müdürüdür.

3. Burada netlik yok Hocam.

Muhammedyasin

Müdür yardımcısı olayını nasıl çözmemiz gerekiyor hocam o zaman?

Admin

Alıntı yapılan: Muhammedyasin - 01 Ekim 2019, 17:15:28 Müdür yardımcısı olayını nasıl çözmemiz gerekiyor hocam o zaman?

Evet hocam.

MUHSİN

dyk ücret onayı önceki yıllarda olduğu giibi yapılacak mı

Admin

Alıntı yapılan: MUHSİN - 01 Ekim 2019, 21:22:23 dyk ücret onayı önceki yıllarda olduğu giibi yapılacak mı
Sayın Hocam,

Bazı ilçeler istiyor bazıları istemiyor.

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.