Reklam Alanı - 1

ortaöğretim disiplin işleri

Başlatan seneseser, 27 Şubat 2020, 21:31:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seneseser

ortaöğretim kurumunda öğrenciye aynı yıl içinde aynı ceza birden fazla verilebilir mi örneğin çocuk önceden bir uzaklaştırma cezası aldı tekrardan uzaklaştırma cezası verilmesi gereken suç işledi bu durumda tekrardan uzaklaştırma cezası verilir mi

Volkan60

Cezaya  neden  olan  davranış  ve  fiilin  tekrarlanması MADDE 166-  (Değişik:RG-16/9/2017-30182)   (1)  Disiplin  cezası  verilmesine  sebep  olmuş  bir  fiil  veya  davranışın  bir  öğretim  yılı  içerisinde tekrarında  veya  aynı  cezayı  gerektiren  farklı  bir  fiil  veya  davranışın  gerçekleşmesinde  bir  derece  ağır ceza  uygulanır.

omba72

Verilir sayın hocam.İnceleme ve araştırma sonrası kasıt bilinç v.b. hususlar varsa bir üst ceza verilir.

Benzer Başlıklar (1)

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.