Reklam Alanı - 1

2019-2020 Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Bilgi Paylaşım Bölümü

Başlatan habibocak, 07 Temmuz 2019, 12:22:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Admin

Alıntı yapılan: hasandrn - 18 Eylül 2019, 16:39:12 İyi günler, başka bir kuruma (ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne)  valilik oluru ile görevlendirilen öğretmen dyk kursu açabilir mi?

Teknik olarak açabilir hocam. Ama il/İlçe MEM uygun görür mü bilemiyorum.

40639004512

selamun aleykum  hocam bir öğretmen arkadaşımız başvuru yapamamış. başvuru süresi de geçtiği için ve ihtiyacımız da var nasıl bir yol izleyebiliriz. tekrar öğretmen başvuru açılabilir mi ?

Admin

Alıntı yapılan: 40639004512 - 19 Eylül 2019, 16:49:36 selamun aleykum  hocam bir öğretmen arkadaşımız başvuru yapamamış. başvuru süresi de geçtiği için ve ihtiyacımız da var nasıl bir yol izleyebiliriz. tekrar öğretmen başvuru açılabilir mi ?

As Hocam.

Dün gece süre bitti ve sistem kapandı. Yeniden açılırsa gruplarımızda bilgi veririm.

40639004512

peki hocam açılmaz ise sistem  ilçe-il ya da bakanlık olarak bir şey yapılabilir mi ( öğretmen ata ve görevlendirme gibi birşeyler )

Admin

Alıntı yapılan: 40639004512 - 19 Eylül 2019, 17:02:56 peki hocam açılmaz ise sistem  ilçe-il ya da bakanlık olarak bir şey yapılabilir mi ( öğretmen ata ve görevlendirme gibi birşeyler )

Hocam,

Büyük ihtimal ilçelere ekleme yetkisi verilecektir.

alturkv

Alıntı yapılan: Admin - 18 Eylül 2019, 13:45:23
Alıntı yapılan: alptug88 - 17 Eylül 2019, 12:33:57 hocam kolay gelsin. Okulumuzda bir öğretmenimiz ders tamamlama için başka okulda derse giriyor kurs için de o okulu tercih etmiş bizim okulda da derse girecek. O öğretmenimizi nasıl ekleyeceğiz? Başka kurumda derse girerim seçeneği aktif öğretmenimizin

Hocam,

Görevlendirme veya ders tamamlama yapan öğretmenlere yeni okulları çıkmaktadır. Ona göre başvuru yapabilirler.

İki okulda da dyk kursuna giremez mi yani hocam?

Admin

Alıntı yapılan: alturkv - 20 Eylül 2019, 13:38:27
Alıntı yapılan: Admin - 18 Eylül 2019, 13:45:23
Alıntı yapılan: alptug88 - 17 Eylül 2019, 12:33:57 hocam kolay gelsin. Okulumuzda bir öğretmenimiz ders tamamlama için başka okulda derse giriyor kurs için de o okulu tercih etmiş bizim okulda da derse girecek. O öğretmenimizi nasıl ekleyeceğiz? Başka kurumda derse girerim seçeneği aktif öğretmenimizin

Hocam,

Görevlendirme veya ders tamamlama yapan öğretmenlere yeni okulları çıkmaktadır. Ona göre başvuru yapabilirler.

İki okulda da dyk kursuna giremez mi yani hocam?

Girebilir ama 1. olarak seçtiği okul ikinci olarak ilçenin ekleyeceği okul

Kilci

Başka bir okula mudur yardimcisi olarak olarak atanacagim bulundugum okulda branşımda başka öğretmen yok bu okulda kurs verebilirmiyim yoksa gittiğim okulda kurs vermek zorunda miyim

Admin

Alıntı yapılan: Kilci - 20 Eylül 2019, 17:52:18 Başka bir okula mudur yardimcisi olarak olarak atanacagim bulundugum okulda branşımda başka öğretmen yok bu okulda kurs verebilirmiyim yoksa gittiğim okulda kurs vermek zorunda miyim

Hocam,

İdareci olarak gittiğinizde başka okulda kurs acamazsınız. Sadece kendi okuluzda olabilir

ysfdgn

Değerli hocalarım Destekleme ve yetiştirme kursuna öğrenci başvurusu için pazartesi günü son olması ve sürenin az olması nedeniyle Öğrenci başvurusunun nasıl yapılacağı ile ilgili bir çalışma yapıp  bunları ekran görüntüsü olarak kaydettik ve web sitemizde paylaştık ve sizlerle de paylaşmak istedim. http://sehitabdullahtayyipolcokiho.meb.k12.tr/icerikler/dyk-destekleme-ve-yetistirme-kurslari-basvurulari-basladi_7728176.html

sifirbir

Kurum yetkisine sınıf şube öğrenci tercih listesi ve öğretmeni seçen öğrenci listeleri eklendi de hocam program yapabilmek için rapor alamıyormuyuz. excel listesi gibi

Admin

Alıntı yapılan: sifirbir - 22 Eylül 2019, 08:32:54 Kurum yetkisine sınıf şube öğrenci tercih listesi ve öğretmeni seçen öğrenci listeleri eklendi de hocam program yapabilmek için rapor alamıyormuyuz. excel listesi gibi

Hocam,

Onu ileteyim

mytn

Alıntı yapılan: mytn - 16 Eylül 2019, 21:57:19 İyi çalışmalar. Fatih Projesi BTR görevlendirmeleriyle ilgili soru cevap kısmındaki açıklamalarınızı okudum. Öncelikle teşekkürler bir çok soruyu cevaplamışsınız. Benim durumumla ilgili bir açıklama göremedim o yüzden size sormak istedim.

Okulumda 12 saat derse girmekteyim. BTR görevlendirmelerimiz bu hafta yapıldı ve btr görevine başladım.

DYK kapsamında kurslara başvurduğumda ek ders ücretlendirmesi nasıl yapılacak?

Örnek : 6 saat kurs açtım diyelim. Maaş karşılığı dolmuyor diye 3 saat maaş karşılığına gidip 3 saat kurs ek dersimi alınacak?

Yoksa BTR görevlendirilmesi yapıldı diye Maaş karşılığını doldurmaya gerek kalmadan direkt olarak 6 saat kurs ek dersi mi yazılacak?

Benim sorum arada kayboldu gitti. bu konuyla ilgili bilginiz var mı acaba?

Admin

Alıntı yapılan: mytn - 22 Eylül 2019, 21:36:00
Alıntı yapılan: mytn - 16 Eylül 2019, 21:57:19 İyi çalışmalar. Fatih Projesi BTR görevlendirmeleriyle ilgili soru cevap kısmındaki açıklamalarınızı okudum. Öncelikle teşekkürler bir çok soruyu cevaplamışsınız. Benim durumumla ilgili bir açıklama göremedim o yüzden size sormak istedim.

Okulumda 12 saat derse girmekteyim. BTR görevlendirmelerimiz bu hafta yapıldı ve btr görevine başladım.

DYK kapsamında kurslara başvurduğumda ek ders ücretlendirmesi nasıl yapılacak?

Örnek : 6 saat kurs açtım diyelim. Maaş karşılığı dolmuyor diye 3 saat maaş karşılığına gidip 3 saat kurs ek dersimi alınacak?

Yoksa BTR görevlendirilmesi yapıldı diye Maaş karşılığını doldurmaya gerek kalmadan direkt olarak 6 saat kurs ek dersi mi yazılacak?

Benim sorum arada kayboldu gitti. bu konuyla ilgili bilginiz var mı acaba?

Sayın Hocam

Tüm branşlarda haftaiçi açılan kurslarda öncelik maaş karşılığının dolmasıdır. Yani 12 saat dersiniz var ise hafta içi açacağınız DYK nın 3 saati maaş karşılığına sayılır ki burada btr olmanızın bir önemi yok.

Ancak haftasonu ve hafta içi akşam açacağınız kurslarda maaş karşılığı aranmaz ve direk iki ekders olarak ödenir.

lesermi

Alıntı yapılan: Admin - 22 Eylül 2019, 09:27:55
Alıntı yapılan: sifirbir - 22 Eylül 2019, 08:32:54 Kurum yetkisine sınıf şube öğrenci tercih listesi ve öğretmeni seçen öğrenci listeleri eklendi de hocam program yapabilmek için rapor alamıyormuyuz. excel listesi gibi

Hocam,

Onu ileteyim

Hocam arkadaş sormuş ama var mı bir gelişme? Excel olarak alsak listeyi yeterli.

YASAL UYARI

Sitemizde yayınlanan içeriklerin büyük bir kısmı sitemize ait yada içerik sahiplerinin izinleri alınmış veya kaynak gösterilerek yayınlan içeriklerdir. Telif Hakları Yasasına uymadığını düşündüğünüz içerikleri bildirmeniz halinde incelenip 7 gün içinde silinecektir. Sitemizin içeriklerinin de izinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır.

2012 @ Tüm Hakları Saklıdır.